Пензлики для макіяжу PDF Друк e-mail
Макіяж - Все про макіяж

пензлики для макіяжуДля бездоганного макіяжу використовуйте високоякісні інструменти, підібрані ретельно і зіпензлики для макіяжу знанням справи, виходячи з ваших завдань і переваг, тоді результат буде на обличчя! Я розкажу як правильно підбирати пензлі, що з ними робити, і як за ними доглядати.

Пензлики  для тіней

Пензлик - важлива складова гарного макіяжу, кожен  пензель  має своє призначення, одні дають щільне нанесення - наприклад, пензлики для підведення, інші - м'яке розтушовування, важливо використовувати пензлики за їх призначенням.

Купуючи пензлик, слід звертати увагу на його ворс - ворсинки мають щільно прилягати одна до одної, утворюючи компактну "лопатку".

Для ідеального макіяжу очей, з м'якими лініями і плавними переходами, необхідно мати хоча б три пензлики для тіней. Крихітний пензель для війкового контуру дозволить тобі пробратися до самої лінії вій і зробити погляд виразнішим. Його можна занурити у воду, потім в тіні і нанести їх як підведення. Досить пружний пензлик середніх розмірів хороший для насиченого нанесення тіней. А пензлик побільше и помягше дозволить зробити невловимий перехід з одного відтінку в інший, тобто потрібен  для розтушовування тіней.

 

пензлики для макіяжуПензлик  для губ

За допомогою пензлика для губ можна набагато акуратніше нанести губну помаду, зробити форму губ пензлики для макіяжубільш чіткою і дістати до самих куточків. Ворс цього пензлика повинен бути м'яким, не дряпати шкіру. Волоски не мають права вилазити з пензлика і розкуйовджуватися.

 

Пензлик  для брів

Невеликий пензлик для брів повинен бути найжорсткішим в косметичці - для того, щоб надавати ідеальну форму бровам.

 

Пензлики  для нанесення пудри, рум'ян і тональних засобів

 

Пензлик  для пудри  великий, круглий або плоский.  Його роблять з ворсу білки, куниці, а також з добре обробленої щетини або синтетичного матеріалу. Пензель  повинен бути м'яким і гладким на дотик, а його  волоски мають щільно прилягати один  до одного.

Пензель для нанесення тональних засобів. Тональні та коригуючі засоби зручніше наносити за допомогою пензлика, особливо якщо шкіра проблемна.  При цьому способі нанесення не пензлики для макіяжувідбувається контакту обличчя  з руками. До того ж тон виглядає більш акуратно і природно, аніж той, що  нанесений пальцями. Пензлик  для тону може бути як круглим, пензлики для макіяжукоротким і товстим, так і щільним, невеликим  для точкового нанесення коректора.

 

Пензлик для рум'ян, звичайно плоский,  у формі лопатки, округлий, з короткими волосками з боків і довгими в центрі, виконаний  з хутра білки чи куниці. Оптимальна ширина - 2-3 см. Якщо пензель занадто великий, то мазки, зроблені з його допомогою, будуть неприродно широкими.

 

Пензлик для розтушовування рум'ян має округлу форму. Він трохи менший від  пензля  для пудри і призначений  для пом'якшення колірних переходів і розтушовування  кордонів. Його необхідно завжди тримати чистим  і не опускати в рум'яни.

 

Догляд

Після того як макіяж виконаний, пензлики слід вимити в теплій мильній воді, висушити при кімнатній температурі в розпрямленому вигляді ворсом вгору.


Краса і Стиль

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )