Татуаж основні його чинники PDF Друк e-mail
Макіяж - Перманентний макіяж (татуаж)

Перманентний макіяжНасамперед слід визначити його чинники, що впливають на якість процедури перманентного макіяжу.

Перший це глибина введення пігменту в шкіру, оскільки товщина її сягає 1-3мм, барвник потрібно вводити у верхній шар дерми ( сосочковий ) на межі з базальною мембраною, тобто глибину біля 1мм.

Чим ближче до поверхні внесений пігмент, тим  більша його кількість видаляється з лущенням у період загоювання. А після повного відновлення епідермісу ( через 21-27 днів ) він може і зовсім зникнути. При глибокому введенні пігменту контур темнішає, набуваючи синюшного, брудного відтінку, також можливе його розтікання.

Другий це кількість проколів ( ударів голкою ) на секунду. Тут варто звернути увагу на вік шкіри, враховуючи її тургор та еластичність. Молода шкіра еластичніша, тому опірність удару голки буде вищою, вібрація потужнішою, що потребує збільшення швидкості. Вікова шкіра є менш еластичною, вона тонка й атрофічна, легко проколюється, тож під час процедури слід працювати на низьких швидкостях.

Третій це швидкість проведення ліній маніпулюю, що впливає на кількість і щільність пігменту в шкірі. При швидкому походженні ділянки пігментації контур вийде менше виразним, ніж при повільному. Вибір Перманентний макіяжтехніки виконання процедури ( штрихована, зигзагоподібна, спіральна або точкова) також впливає на щільність пігменту.

Четвертий останній, чинник, що, впливає на результат процедури, - це сила натягу шкіри і встановлення мані пулу під певним кутом. Чим потужніший натяг шкіри, тим глибше і щільніше лягає пігмент. Важливо, щоб він був помірним, без утворення тріщин і гематом під час роботи, кут нахилу голки змінюється від 90* до 45*С, залежно від зони пігментації. Під прямим кутом лінію вводять дуже тонкою, чіткою та легкою, а з утворенням нахилу вона дещо розширяється. Для розтушовування  таких тканин ( губи, повіки ) кут нахилу голки слід змінювати.Краса і Стиль

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )