Поширені запитання та відповіді на них PDF Друк e-mail
Макіяж - Перманентний макіяж (татуаж)

Перманентний макіяжЧому через місяць пігмент у зоні розтушовуванні губ повністю зникає, а контур залишається?

Імовірніше, розтушовування губ виконувалося поверхнево або ж без потрібного натягу, не не забезпечивши достатньої  щільності пігменту в шкірі.

Червона облямівка губ м»якша за шкіру, на яку переважно наносять контур. Тому необхідно або підвищити швидкість, або сильніше натягнути, аби глибше ввести пігмент. Контур слід наносити на найбільш  еластичну шкіру, тоді барвник лягає глибше і щільніше.

Чому під час процедури татуаж губ пігмент іноді не лягає?

Подібне явища спостерігається, якщо ви працюєте на надто високій швидкості для даного типу шкіри, і переважно кількість кольору залишається на її поверхні. Також пігмент не встигає затриматися в шкірі.

Якщо в клієнта підвищена кровоточивість ( при вживанні аспірину, алкоголі  та кави, під час вагітності, місячних),  велика частина пігменту вимивається із кров»ю як під час процедури, так і в період загоювання. Також пігмент не лягає під час при достатньому натягу еластичної шкіри: вона прогинається під голкою і вібрує.

Як правильно підготовлювати клієнта до процедури перманентного макіяжу? Перманентний макіяж

Необхідно встановити наявність захворювань, які є протипоказанням до проведення процедури, уточнити алергічний анамнез. За 5 днів до процедури татуажу губ призначають профілактику герметичної інфекції. Безпосередньо  перед сеансом перманентного макіяжу клієнтові не рекомендується вживати алкоголь, зловживати кавою, збуджувальними препаратами, солярієм, адже все це впливає на якість результату.

Як проявляється пігмент залежно від типу шкіри і які особливості проведення процедури?

При внесенні однакового пігменту в жирну чи в суху шкіру результат, безперечно, буде різним, наприклад суха шкіра, як правило, світла та чутлива, під час процедури легко подразнюється і набрякає. Пігмент лягає швидше, і колір після загоювання буде яскравішим, ніж у випадку жирної шкіри.

Жирна шкіра товстіша, пігментації піддається гірше, колір після загоювання виглядатиме дещо темнішим, стишеним. Іноді під час процедури рекомендується необхідно зробити більше проходжень, щоб результат був яскравішим.

Що таке принцип нейтралізації кольорів і для чого він застосовується?

Принцип нейтралізації у колористиці застосовується для корекції неякісного татуажу або з метою підбору пігментів для певного типу шкіри. Холодні ( сині губи, зелені брови ) кольори нейтралізуються червоним, в результаті чого отримують сіро-брунатний відтінок брів чи карамельний відтінок губ. Теплі (червоні, жовтогарячі брови ) змішується з холодними ( зокрема маслиновим ) тонами, утворюючи сірі відтінки. Для теплих губ можна використовувати, як теплі, так і холодні відтінки.  Для холодних губ, обирають лише теплу гамму.

Перманентний макіяжЧи можна висвітлити, або видалити невдалий перманентний макіяж?

На жаль не можна видалити остаточно татуаж. Але підкоригувати його спеціальними пігментами для дермографії  майстру цілком під силу. Якщо повністю нейтралізувати колір, отримаємо ефект тонального крему, однак на цій основі є можливість створити нову форму та бажаний відтінок.

Чи існує хімічні засоби для видалення перманентного макіяжу?

Такі засоби є, але через вміст отруйних речовин вони вважаються небезпечними. У деяких країнах Європи використовуються дозволенні препарати для видалення пігменту. Позбутися наслідок перманентного макіяжу можна також за допомогою 4-5 процедур глибокого хімічного пілінгу  високої концентрації. Результат залежить від часу і способу нанесення пігменту. Звичайно, найкраще якщо минуло не більше півроку. Але і після усунення перманенту можуть залишитися  його окремі фрагменти, які коригують за допомогою камуфляжу в тон шкіри.

В И С Н О В О К

Незважаючи на те, що перманентний або контурний, макіяж застосовується вже давно, помилки тут, як і в будь-якій іншій галузі, трапляються. Водночас  фахівцям необхідно намагатися уникати їх, адже краса вимагає професійного підходу!!!Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Макіяж | Татуаж Перманентний макіяж (татуаж) Поширені запитання та відповіді на них