Як обрати весільний макіяж? PDF Друк e-mail
Макіяж - Весільний макіяж

Весільний макіяжМало хто в наш час не чув слова «візажист». Це й не дивно - чоловіки ж люблять нас доглянутими і привабливими, тому хто, як не професійний майстер в області макіяжу, зможе допомогти жінці створити саме такий образ, який найбільш повно розкриє всю її сутність.

Весільний макіяж

Звичайно, в будні дні жінки і дівчатка самі вміло наносять «бойове розфарбовування», готуючись до майбутніх боїв за звання чарівної і найпривабливішої. Але в нашому житті є й такі дні, коли, нізащо не обійтися без вмілої руки і професійних знань майстра макіяжу. Саме одним з таких знаменних днів і є весілля.

 

Весільний макіяж дуже схожий на професійний. Він змушений враховувати і спалахи фотоапарата, і штучне освітлення приміщення, і яскраве сонце, і бризги дощу, і сльози щастя.

 

Сяюче радісною усмішкою і стомлене важким днем  обличчя нареченої повинно завжди залишатися свіжим і чарівним. Візажисту потрібно багато знати і врахувати дуже багато чинників, щоб домогтися такого ефекту.

Весільний макіяж

 

Багато в чому весільний макіяж залежить від типу обличчя нареченої. Фахівці умовно поділяють всі жіночі обличчя на чотири основні типи, і присвоїли їм назву пір року. Для «весни» характерні світле волосся та прозора рожева або кольору ніжного персика шкіра, світлі очі - блакитні, сірі, карі з золотавим блиском. Макіяж для нареченої "весни" повинен Весільний макіяжповністю відповідати природному кольору обличчя, підкреслювати його та вигідно відтіняти найбільш привабливі риси. У «літа» колір волосся темніший, аж до темно-каштанового кольору. Вони контрастують з молочно-білою шкірою і світлими очима. Нареченій «осені» властиві мідні відтінки, від рудого волосся до матової веснянкуватої шкіри, але очі при цьому можуть бути й яскраво зеленими. Для нареченої «зими» характерний контраст між темним кольором волосся та світлою шкірою.

 

Весільний макіяжВесільний макіяж

 

Як бачимо, всі обличчя "наречених" різні, і це необхідно враховувати при виборі макіяжу. Також правда й те, що професійний візажист ніколи не зробить весільний макіяж яскравим, адже яскраві фарби привертають увагу до самих себе, а головним завданням макіяжу є привернення уваги до найбільш виразних і привабливих рис лиця. Особливо це стосується очей - макіяж повинен показати всім, як вони світяться щастям, який прекрасний і виразний їх погляд.

 

За загальноприйнятою думкою професійних весільних візажистів, макіяж в такий особливий день повинен бути легким. Очі потрібно лише злегка підкреслити тінями (золотистими, сріблястими, перламутровими), що відповідають типу обличчя нареченої і зробити підводку очей, але ні в якому разі, не чорним кольором, він дуже яскравий і не вписується в Весільний макіяжзагальну стилістику весільного вбрання.

 

Весільний макіяжВесільний макіяж обов'язково повинен бути в гармонії з відтінками й стилем весільної сукні. Вже в минулому ті часи, коли у весільному вбранні нареченої всі вбачали тільки білий колір і на гадці й не було нічого іншого. Зараз весільна гамма включає в себе найнесподіваніші та найніжніші відтінки молочного, кремового, рожевого, блакитного, зеленого, бежевого та золотистого кольорів. І будь-яка жінка, яка  хоч раз користувалася косметикою, безумовно чудово розуміє, що кольори сукні є основними чинниками при виборі макіяжу. Тому не можна до блакитного плаття застосовувати тіні блакитних відтінків, інакше наречена перетвориться на справжню Снігову королеву. В той же час золотаві або рудуваті тіні додадуть обличчю ніжних та теплих відтінків, оживлять його і ви отримаєте ефект весняного струмка, який сміливо пробиває собі дорогу через блакитний зимовий льодок.

 

Купівлю весільного плаття не відкладають на останній день. Як не можна відкладати на останню хвилину іВесільний макіяж весільний макіяж. Найкращий варіант, вибравши професійного візажиста, провести репетицію макіяжу за Весільний макіяжпару тижнів до передбачуваної події. Це дозволить нареченій побачити себе у повній «бойовій» готовності, оцінити в спокійній обстановці свій зовнішній вигляд і звикнути до нового образу. Ще краще після репетиції макіяжу провести весільну фотосесію, спокійно, без поспіху і хвилювань. Фотографії дозволять виявити невідповідності та неточності макіяжу, якщо вони є, і виправити їх в день весілля. Та й у візажиста в цей день на руках виявиться перевірений зразок для роботи.

 

Щоб не нервувати зайвий раз в день одруження, а приводів в цей день і так буває достатньо, домовтеся з візажистом про час накладення макіяжу. Зауважте також, що вам потрібно буде ще укласти волосся у весільну зачіску й одягтися в сукню, але, у жодному разі не навпаки.

Візажист - це майстер високого класу, що рано вранці допоможе Попелюшці перетворитися на казкову принцесу!

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Макіяж | Татуаж Весільний макіяж Як обрати весільний макіяж?