Макіяж "Яскрава фантазія" PDF Друк e-mail
Макіяж - Основний макіяж

Такий денний макіяж підійде як володаркам темних очей, так і володаркам світлих. Його вибирають наденний мкіяж теплішу пору – літо чи весну.

Робимо макіяж починаючи з очищення лиця. Можна нанести зволожуючу маску для сухої шкіри чи очистити лице тоніком коли в вас жирна.

На очищене обличчя наносимо тональний крем та покриваємо пудрою участки шкіри з повишеним потовиділенням.

Переходимо до брів. Їх ми малюємо тінями для брів чи олівцем. Колір підбираємо самостійно, відповідно до відтінку вашого волосся. Добре профарбовуємо згин брови. Завдяки цьому вона виглядатиме більш при піднятою.

Для очей нам знадобляться розові, салатові та бірюзові тіні чи бірюзовий олівець. Частину від брови до складки покриваємо розовими тінями поиірно розтушовуючи їх. Салатовими тінями покриваємо верхню повіку від лінії росту вій до складки, також розтушовуючи. Границя між салатовими та розовими тінями не повинна бути чіткою. Нижню частину ока підводимо тінями бірюзового кольору чи олівцем.  Внутрішню частину підводимо білим олівцем, щоб зробити очі сяючими та більшими. Ставимо відблиски світлими тінями під згин брови та в внутрішній куточок ока.

Туш вибираємо виходячи з того, яка вам більше пасує. В даному випадку – це чорна. Добре розчісуємо щіточкою з тушшю вії, щоб дістати потрібний результат.

Беремо рум’яни, я б порадила розових віддтінків, і легенько, ледь замітно підкреслюємо ними випуклі частини щічок. Це найлегше робити коли втягуєш щоки всередину. Тоді чітко замітно які частини є випуклими, а які – запавшими.

Блиск чи помаду для губ обираємо ніжних кольорів, адже головний акцент повинен падати на очі.

 

 

Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Макіяж | Татуаж Основний макіяж Макіяж "Яскрава фантазія"