Макіяж

Макіяж. В пошуках гармонії

В переводі з французького слово «макіяж» означає - прикрасити себе. В довгі роки він сприймався як деяка таємниця яка відбувається за портєрами, як мистецтво, створений для вузького кола людей - зірок кіно, естради та подіума. Але, було б бажання, а воно, як правило є, і люба жінка може оволодіти мистецтвом бути красивою.

Світ макіяжу крокує з світом моди. Щастя - в гармонії. І не залежно від того, який стиль зараз можна побачити на вулицях і подіумах, народжується головний стиль в макіяжі. Так, що художникам-візажистам не приходиться скучати – вони постійно розробляють нові колекції.

Інколи їхні зусилля бувають марними. Адже багато жінок, особливо ті, які досягли бальзаківського віку, досить консервативні у своїх пристрастях і на протязі багатьох років, щоранку, як ритуал, використовують один і той самий макіяж. Вони не задумаються над тим, що мода міняється, і макіяж залежить від пори року, і часу доби. Якщо вони і звертаються за порадою, то, як правило, не професійних візажистів, а до продавці-косметичних відділів, які не завжди можуть дати правильну консультацію.

Не краще, щоб ви звернулися до професіоналів у салон краси? Тут Вам допоможуть підібрати Ваш, і тільки Ваш макіяж.

Тому вперед! Пам'ятайте, що Ви красиві, молоді, талановиті і у Вас є такі декоративні-косметологічні засоби, яких не було в наших прабатьків.

Мистецтво краси почалося більш-ніж 5 тисяч років тому назад. Перша губна помада, наприклад, була знайдена археологами в пищерах лідникового періоду. Склад цієї помади, не дуже відрізняється від теперішнього. Так само була соковита та насичена.

Родоначальницею європейської косметики вважається – Франція. Велика увага приділялась підведенню очей, і фарбуванню повік, але основна увага приділялася вибілюванню обличчю. Білизна повинна бути не рівномірною: на чолі більш світлою, а на висках більш темнішою, з деякими відтінками голубизни, а навколо рота, білий колір повинен віддавати жовтуватий відтінок. Крім того, часто використовувалися різні мушки, тобто штучні родимки. Не залежно де вона розташована і якої вона величини.

Як правило, жінка відчуває себе в нормі, коли вона гарно виглядає, і завжди дивиться за собою. Гладка шкіра, бездоганна зачіска, ідеально підібраний макіяж. І тепер Ви в повній бойовій готовності, цариця наших днів, прекрасна дама, нового тисячоліття. Інтересно, а яким воно запам'ятається в історії косметики?...

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Макіяж | Татуаж