Як правильно користуватись бігудями для отримання красивої укладки PDF Друк e-mail
Зачіски - Засоби та прилади для укладки

Іноді буває так, що, накручуючи бігуді за звичною схемою, виходить зовсім не те, на що сподівалися.

І кількість бігуді така як завжди, і місце накручування не змінилося, а зачіска безнадійно зіпсована.

У чому ж річ?

Дуже велике значення під час накручування має спрямування пасма. Воно може звисати, лежати, стояти чи розташовуватись будь-як відносно до голови. Щоб мати бажаний результат, необхідно навчитись накручувати бігуді під різними кутами нахилу.


На всіх запропонованих малюнках пасма накручені в напрямку до потилиці.

На малюнку 1: пасмо накручують під кутом 45°, а бігуді розташовують у напрямку до обличчя із зсувом приблизно на половину    1 діаметра відносно до основи пасма.

накрутка на бігуді

На малюнку 2: пасмо натягують вертикально під прямим кутом, і бігуді фіксують строго над основою пасма.

накрутка на бігуді

На малюнку 3: пасмо натягують під кутом 45° у напрямку до потилиці, а бігуді зсувають на половину діаметра у напрямку до потиличної ділянки.

накрутка на бігуді

Після такого накручування і розчісування маємо три варіанти форми: у першому варіанті пишніша, але в'яла форма, у другому — напруженіша, але не така пишна, у третьому варіанті зачіска не пишна — лінія волосся ніби струмує у напрямку до потилиці.

Як бачимо, змінюючи кут натягування пасма при накручуванні, можна створити різні за висотою, напруженістю і динамікою форми зачісок.

накрутка на бігудіАле при цьому треба завжди враховувати і напрям розчісування волосся. У наведених на малюнках прикладах пасма розчісують у напрямку від обличчя до потилиці: чим нижче до обличчя натягувати пасмо й чим далі від основи волосся закріплювати бігуді, тим пишнішою буде форма, бо пряма частина волосся спрямовується до обличчя і при розчісуванні в напрямку до потилиці стане сторчма, що і надасть більшої пишності. Якщо ж волосся при накручуванні буде нижче до потилиці, а бігуді — далі від основи пасма, то зачіска вийде не дуже пишною.

Комбінуючи описані варіанти накручування бігуді, можна заздалегідь прорахувати, де буде найопукліша частина зачіски, розмір тощо. Це особливо важливо для укладання зачіски спереду.

Ще декілька порад від перукарів-професіоналів, щоб накрутка на бігудіукладка волосся за допомогою бігуді вдалася:

• Кожне пасмо волосся у зачісці має справляти абсолютно завершене естетичне враження.

• Прикоренева частина волосся, чи основа пасма, у зачісці практично ніколи повністю не проглядається. Видно лише якийсь її фрагмент: по межовій лінії росту волосся, біля проділу, біля висхідної точки — у тих місцях, де починається пасмо, звідки волосся, що складає його, дістає певний напрямок.

• Кожне пасмо має бути відносно самостійним. Зазвичай, залежно від довжини волосся, воно може перекривати відразу декілька ділянок голови — від лобної частини через маківку і прикривати потилицю тощо.

• Майстерне накручування волосся на бігуді дозволяє втілювати у зачісці будь-які деталі об'ємних форм, об'єднувати їх в одному пасмові, розміщувати ці прядки в будь-яких ділянках голови та по-різному комбінувати їх у зачісці складної об'ємної форми.

• Під час накручування слід пам'ятати, що для товстого еластичного волосся краще використовувати більші й грубші бігуді, а для тонкого й ослабленого — тонші. Таким чином ви збільшите або зменшите розмір локонів, що дозволить довше зберегти привабливий вигляд укладки. Розташування бігуді можна також трохи змінити залежно від індивідуальних властивостей волосся.

• Завжди треба враховувати і довжину волосся. Так, наприклад, одна й та сама схема на-кручивання бігуді на волоссі різної довжини дає абсолютно різні форми.

Таким чином і довжина волосся, і кінчики пасом мають велике значення у моделюванні укладки.
Краса і Стиль
 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність Засоби та прилади для укладки Як правильно користуватись бігудями для отримання красивої укладки