Як правильно користуватися феном для отримання красивої укладки PDF Друк e-mail
Зачіски - Засоби та прилади для укладки

укладка феномФеном зручно укладати волосся будь-якої довжини. Зачіски з короткого волосся виглядатимуть об'ємніше укладка феномі зберігатимуться довше, якщо на прикореневу частину волосся нанести гель або пінку для укладки.

Усі зачіски, зроблені за допомогою фена, вимагають точної стрижки. Укладка феном у жодному разі не допоможе приховати недоліки стрижки. Навпаки — підкреслить їх. Але якщо стрижка виконана професійно, укладка феном допоможе створити різні варіанти зачісок на базі однієї стрижки, зберігаючи природність і рухливість волосся.

Техніка укладки феном досить проста: рукою чи гребінцем виділяють пасмо і відтягують його, спрямовуючи струмінь теплого повітря від коренів до кінчиків волосся. Так само просто можна загнути кінчики волосся всередину чи назовні. Коротке волосся можна відтягнути вертикально, тоді воно буде "стояти".

За допомогою гребінця можна досягти хвилястого ефекту. Гребінець беруть у ліву руку, а фен — у праву. Тримаючи гребінець перпендикулярно до пасма, встромляють його зубчики у волосся на відстані 2 см від коренів і трохи пересувають управо. Так моделюють першу хвилю. Потім гребінець перевертають зубчиками догори, підтягують його до себе і просушують волосся струменем повітря, спрямовуючи його вліво.

укладка феномНаступну хвилю роблять так само, змінюючи напрям роботи гребінця та фена. Гребінець переміщують уліво на 1 см і повертають на себе. Волосся ж підсушують струменем, спрямованим управо.

Укладку можна починати з тім'яної ділянки голови чи від проділу. Гребінець тримають паралельно до голови, прихопивши ним пасмо; волосся підіймають біля коренів і трохи розвертають на себе, потім переміщують його вбік від проділу і, водночас, вздовж нього. Струмінь повітря спрямовують під гребінець з боку проділу, поступово просушують волосся вздовж усього гребінця. Щоб надати зачісці необхідну форму цей прийом повторюють декілька разів.

Якщо у вас довге волосся, то краще накручувати пасма на круглу щітку, просушуючи їх спочатку з зовнішнього, а потім з внутрішнього боку. Для цього лівою рукою вичісують пасмо, злегка підкручуючи щітку, так волосся укладка феномдобре фіксується на ній, набираючи форми локона.

Пам'ятайте, що важливою умовою успішної укладки феном є ретельність. Лагідно просушуючи волосся, слідкуйте, щоб просушена частина не змішувалась з вологою. Чітко виконуйте всі деталі, одночасно створюючи об'ємну форму зачіски.

Увага! Слідкуйте щоб струмінь гарячого повітря не обпікав шкіри — це шкодить волоссю.

Укладка волосся термощіткою відбувається за тією ж технологією.
Краса і Стиль
 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність Засоби та прилади для укладки Як правильно користуватися феном для отримання красивої укладки