Сучасні прилади для укладки волосся PDF Друк e-mail
Зачіски - Засоби та прилади для укладки

У арсеналі кожної сучасної жінки фен є незамінним атрибутом догляду за волоссям.

укладкиСучасні фени обладнані зручними "пальчиками", які допомагають створювати пишні динамічні моделі.

Використовуючи насадки, що надають об'єму, за короткий час можна досягти пишності або хвилястості волосся. Щоб зробити ефектні "хвилі" треба притиснути насадку до голови і повільно повернути її: насадка підіймає прикореневу частину волосся, а її повороти надають йому хвилястості. Фени з різноманітними насадками здатні створювати красиві та практичні зачіски без використання гребінця і щітки. Ті ж фени, які мають насадки-"пальці" одночасно зі створенням зачіски роблять легкий масаж голови.

Зручним засобом для укладки волосся є повітряні термощітки, які поєднують у собі функції і фена, і щітки. Вони, як правило, невеликі за розміром, тому незамінні під час відряджень, подорожей, відпочинку. Застосування електрощіток дозволяє швидко укласти волосся, не пошкоджуючи його. Зубчики щітки одночасно розчісують і розгладжують волосся, а гаряче повітря, що надходить зсередини, надає йому бажаної форми.

Ще один різновид приладів для укладки волосся — електричні плойки та електробігуді. Якщо вибирати між ними, то краще зупинитися на електробігуді. До комплекту, як правило, входить 20 штук бігуді. Щоб їх нагріти, вистачає 10 хвилин, після цього їх треба накрутити на волосся так само, як бігуді звичайні, й залишити на 10-15 хвилин. За цей час волосся набирає бажаної форми, а бігуді повністю охолоджуються. Використовуючи електричні плойки та електробігуді, варто пам'ятати, що волосся після укладки не слідукладки розчісувати, доки воно повністю не охолоне. Для захисту волосся від пересушування під впливом високих температур бажано перед укладкою обробити його спеціальними захисними гелями або лосьйонами.

Сучасні термобігуді значно модифіковані порівняно зі своїми попередниками. їх не треба вмикати в розетку електричного струму або кип'ятити у воді. Це легкі каркаси, всередині яких вміщений одноразовий стрижень зі спеціальним елементом, що нагрівається під впливом повітря. Вони зручні та практичні, не займають багато місця і можуть бути використані за першої ж потреби.

укладкиНе слід нехтувати такими звичними та зручними засобами для укладки волосся, як звичайні бігуді. Тепер ці старовинні засоби значно осучаснені. Вони бувають різні за діаметром, з фіксувальною поверхнею, що не потребує додаткових застібок для фіксації волосся; бувають жорсткі й еластичні (папільйотки).

Слід пам'ятати про звичайні та масажні щітки, без яких не обходиться жодна сучасна жінка. І чим вони різноманітніші за формою, розміром і матеріалом, з якого виготовлені, тим кращим буде догляд за волоссям.

Останнім часом став дуже поширеним і популярним метод моделювання зачіски пальцями. Нерідко така укладка виглядає оригінальнішою, ніж укладка за допомогою найсучасніших приладів.

 

 

Краса і Стиль

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )