Натуральні засоби для укладки й фіксації волосся PDF Друк e-mail
Зачіски - Засоби та прилади для укладки

Окрім косметичних засобів для укладки та наступної фіксації зачіски існують старовинні рецепти на основі натуральних продуктів і лікарських рослин. Деякі з них пропонуємо до вашої уваги.

1. Одним із давніх засобів для фіксації укладок є лляне насіння.
Столову ложку насіння кип'ятять протягом ЗО хвилин на малому вогні у 200 г води. Відвар проціджують і укладкиохолоджують. Невеликою кількістю відвару змочують волосся, а потім укладають його за допомогою щітки та фена чи накручують на бігуді.

2. Прекрасно фіксуються укладки, зроблені з використанням пива. Невеликою кількістю пива зволожують волосся, намагаючись рівномірно розподілити його по всій довжині. Після цього волосся укладають за допомогою щітки та фена або накручують на бігуді. Пиво як фіксу-вальний засіб не тільки допомагає створити різноманітні зачіски, а й сприяє оздоровленню волосся.

3. Нескладно приготувати в домашніх умовах і гель для укладки волосся. Для цього беруть одну столову ложку харчового желатину, заливають його склянкою холодної води й залишають на кілька годин.
Розчин нагрівають до повного розчинення желатину у воді, потім охолоджують, додають столову ложку меду і чайну ложку оцту. Отриману суміш повторно нагрівають, не доводячи до кипіння, до повного розчинення компонентів. Охолоджують, проціджують, залишають відстоюватись на добу. Цей гель використовують так само, як і будь-які гелі для волосся, виготовлені промисловим способом.

4. Щоб локони були пружними, можна приготувати таку суміш: 5 г бури, 1 г гуміарабіка, 100 мл води та декілька крапель спирту. Всі компоненти ретельно змішують і отриману суміш негайно наносять на волосся. Потім його накручують на папільйотки і залишають на ніч. Вранці ретельно розчісують волосся.

5. З такою ж метою використовують розчин з 5 г цукру, 10 г спирту і 100 мл води. Цукор розчиняють у укладкитеплій воді, додають спирт. Цю рідину (кімнатної температури) наносять на волосся. Потім його накручують на бігуді та залишають на декілька годин.

6.
Для приготування гелю можна використати желатин і лимонну кислоту. 1 чайну ложку желатину розігрівають у склянці води, не доводячи до кипіння. Після охолодження додають лимонну кислоту на кінчику ножа. Щоб гель мав приємний аромат, можна додати краплю улюблених парфумів.

Ті самі гелі можна приготувати не на воді, а на відварах рослин, які є барвниками (докладно про них ідеться у розділі "Фарбування волосся"). Використовуючи такі гелі, можна надавати волоссю різноманітних відтінків.

 

 

Краса і Стиль

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність Засоби та прилади для укладки Натуральні засоби для укладки й фіксації волосся