Засоби для укладки волосся PDF Друк e-mail
Зачіски - Засоби та прилади для укладки

укладкаЛаки, пінки, спреї, гелі, віск, бальзами — голова йде обертом від самих лише назв сучасних засобів для укладки волосся.

Як правильно зорієнтуватися і придбати те, що необхідно саме вам для створення зачіски?

Цей розділ також познайомить вас з секретами моделювання зачісок на основі волосся різної довжини та навчить створювати чудові зачіски на всі випадки життя.

Перш за все треба чітко визначитись, яким вимогам має відповідати косметичний засіб і якого ефекту планується досягти при його використанні. Тобто, якою ви хочете бачити свою зачіску.

Минули ті часи, коли супермодними були складні зачіски, зроблені за допомогою величезної кількості затискачів і шпильок. Сьогодення диктує природність і бага-тофункціонапьність зачіски. Саме для того, щоб зберегти її за будь-яких умов, і створені засоби для укладки.

Правильно орієнтуючись у розмаїтті таких косметичних препаратів, нескладно дібрати ті, що відповідають вашому типу волосся.

Розглянемо засоби для укладки волосся з погляду їх практичного застосування.

Муси для укладки. Головне їхнє призначення — надати волоссю пишності і легкості, а також створити об'єм.

Пінки та пінки-лаки використовують для створення об'ємних динамічних зачісок. Завдяки спеціальній про-еластичній речовині, яку містять пінки та лаки, вони, водночас, і фіксують волосся і зберігають його природну гнучкість. Зачіску легко моделювати у необхідну форму, волосся не склеюється і має природний укладкавигляд. Наносити пінку можна як на вологе, так і на сухе волосся, а потім вже за допомогою фена та щітки надати зачісці об'єму.

Купуючи пінку, уважно прочитайте інструкцію. Якщо пінка призначена для догляду за хвилястим волоссям, то використовувати її можна лише для цього типу. Для прямого волосся вона просто непридатна.

Крем-віск.
Цей засіб не тільки допомагає створити цікаву екстравагантну зачіску, але ідеально підходить тим, у кого хворе, пошкоджене волосся. Формула кре-му-воску захищає волосся від негативного впливу зовнішніх факторів.

Якщо ви хочете зробити пишну зачіску, треба невелику кількість воску нанести на окремі пасма, а також змастити ним кінчики його, щоб завивка трималася довше.

Гель-віск служить для м'якої фіксації зачіски, надає їй цікавої форми. На відміну від звичайного воску гель-віск значно легший, він не обтяжує волосся. Тому його доречніше використовувати тим, у кого волосся м'яке і не дуже густе.

укладкаГелі будь-якої фіксації призначені для укладки не дуже пишних зачісок, і абсолютно не підходять для кучерявого волосся. Вони роблять волосся важчим на вигляд, надають йому ефекту гладенької поверхні, поз-бавляючи зачіску об'ємності. Тому не варто використовувати гелі, якщо ви хочете зробити рухливу, динамічну зачіску, що складається з легких і пишних локонів.

А рідкі гелі з пульверизатором підходять для укладкамоделювання будь-якої зачіски. їх можна наносити як на сухе, так і на вологе волосся. Цей вид гелю не робить волосся важким, а лише фіксує форму зачіски. До того ж використання рідкого гелю можна поєднувати із застосуванням фена, укладкою за допомогою пальців, і нерідко дозволяє відмовитись від лаку для волосся.

Гелі з ефектом "мокрого волосся" підходять як для прямого, так і для хвилястого волосся. Цей засіб можна використовувати і для моделювання гладеньких зачісок. Застосовуючи гель з ефектом "мокрого волосся" варто пам'ятати, що бажаного результату досягнете лише в тому разі, якщо волосся сохнутиме саме по собі, без використання фена, при кімнатній температурі. Тому що сильний струмінь теплого повітря повністю позбавляє гель його властивостей.

Фіксувальні лаки — один з найпопулярніших засобів для укладки волосся. Багато з них збагачені лікувальними компонентами. Лаки доречніше застосовувати для моделювання нерухомих зачісок. Бо при розчісуванні лак видаляється, і як наслідок — зачіска втрачає свою статичність.

Тому його краще використовувати для фіксації вечірніх урочистих зачісок і складних укладок, а для повсякденних динамічних варіантів — пінки, муси, гелі, віск тощо.


 

 

Краса і Стиль

  

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )