Укладки на базі напівдовгого та довгого волосся PDF Друк e-mail
Зачіски - Укладки

укладкаІ варіант. Щоб створити таку зачіску, використовують бігуді діаметром 2 см. їх укладканакручують у напрямках, вказаних на малюнку. Ця укладка вимагає точного повторення розташування бігуді, вказаного на схемах. Інакше зачіска втратить свій первинний вигляд і не буде такою ефектною. Зачіска підходить і на щодень, і як вечірній варіант укладки довгого та напівдовгого волосся.

укладка

укладка

укладкаII варіант. Прекрасні спіральні локони можна зробити з допомогою електрощипців у такій послідовності:

1. Горизонтальним проділом по фронтальній ділянці виділяють пасмо волосся завширшки 6-7 см. Ретельно розчісують і по спіралі накручують на електрощипці.

Пасмами, виділяючи волосся горизонтальними проділами, завивають все волосся тім'яної ділянки.

2. Волосся, що залишилося, ділять на тонші пасма та по спіралі накручують на електрощипці. Витримувати кожне пасмо на плойці треба не менше 5 хвилин. Після того, як все волосся охолоне, локони акуратно розправляють пальцями, щоб не зіпсувати їхньої форми.

укладка

укладкаIII варіант. Ця незвична укладка виглядає дуже ефектно, тому рекомендована для урочистих подій, випускних вечорів тощо.

1. Все волосся тім'яної ділянки накручують на товсті бігуді у напрямку від обличчя до потилиці.Волосся скронево-бічних ділянок залишають вільним і ретельно розчісують.

2. Бігуді розкручують через 15-20 хвилин. Після цього збоку відділяють досить широке пасмо волосся і зачісують його навскоси, як зображено на малюнку. При цьому чубчик (якщо він є) ховають під це пасмо.

Кінчики волосся заправляють за вухо і закріпляють "невидимками".

3. Волосся на маківці начісують і фіксують невеликою кількістю гелю.

 

укладкаIVваріант. Цю укладку виконують за допомогою елек-трощипців дляукладка завивки. В результаті утворюються дуже красиві природної форми локони.

1. Волосся чубчика (якщо він є) залишають вільним. Решту виділяють рівними проділами, як показано на малюнку, і накручують на електрощипці у напрямку від лоба до маківки.

Таким чином обробляють усю тім'яну ділянку.

2. Чубчик розчісують і пальцями моделюють локони.

3. За допомогою електрощипців накручують усе волосся скронево-бічної і потиличної ділянок, починаючи з нижніх пасом і закінчуючи верхніми.

4. Щоб зачіска мала більший об'єм, волосся фронтальної ділянки фіксують лаком, перед тим злегка піднявши його круглою щіткою, і підсушують феном.

Після цього волосся треба легенько розчесати, а окремі локони продути феном для надання більшого об'єму. Насамкінець — усе фіксується лаком для волосся.

укладка
Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність Укладки Укладки на базі напівдовгого та довгого волосся