Вибір весільної зачіски PDF Друк e-mail
Зачіски - Весільні зачіски

 

 

зачіска весільнаДля майбутньої нареченої вибір весільної зачіски є важливим кроком.

Зачіска доповнює образ в цілому, і вдало підібрана, може підкреслити красу нареченої. Тож, плануючи найкращий день свого життя, не забудьте про цю частину вашого образу.

зачіска весільна

Щоб зачіска не розпадалася і гарно трималася, помийте голову за день до весілля, - волосся стане більш м’яким і з ним легше буде працювати.

Ніжною і привабливою буде виглядати зачіска на волоссі середньої довжини або на довгому. Зачіска, зроблена таким чином, що волосся спадає донизу, виглядає більш романтично, ніж, коли волосся повністю підняте догори.

Зачіску з коротким волоссям має меншість наречених, тому ви будете виділятися і виглядати оригінально.

 

зачіска весільнаЯк завжди, постає три запитання: де, як і коли робити весільну зачіска весільназачіску?

Найкращим варіантом є професійний салон, в якому є спеціалісти, які вміють та знають, як краще її зробити. Часто в таких салонах є альбоми з фотографіями зроблених весільних зачісок, і можна підібрати таку, яка найбільше підходить для вас або, яка найбільше вам подобається.

Також необхідно прискіпливо вибрати і самого майстра. Це має бути людина, якій ви довіряєте, щоб в день весілля не було розчарувань та сліз. Порадьтеся з перукарем, чи підійде вам зачіска, про яку мрієте. Він може допомогти при виборі, враховуючи тип волосся, риси обличчя.

 

Часто дівчата роблять пробну зачіску, але в професійному салоні вона буде коштувати так само, як і в день весілля. Запис до майстра, як правило, проводиться заздалегідь. Мінусами цього варіанту є висока ціна і час, який необхідно витратити для відвідування салону. А часу в цей день, як завжди, бракує.

 

зачіска весільна

 

Серед наречених великою популярністю користуються зачіска весільнашиньйони, французькі локони і широкі пучки. До локонів і широких пучків гарно пасують живі квіти, які вплітають у волосся. Важливо, щоб букет нареченої, квіти в її зачісці та бутоньєрка нареченого були однаковими. Таке поєднання створює гармонію, виглядає красиво і водночас є стильним елементом в цілому образі молодят.

 

Але, не зважаючи на те, що ви виберете, весільна зачіска повинна вам личити, відповідати вашому стилю і особистості. Тому, ось кілька простих порад, щоб ваш образ нареченої був довершеним і вражаючим:

 

- зверніться до майстра вже знаючи, яку б зачіску хотіли мати;

 

- продумайте, які аксесуари підійшли б до вашої зачіски та стилю весільної сукні;зачіска весільна

 

- якщо мрієте про живі квіти, то врахуйте їх колір, колір вашого волосся та весільної сукні;

зачіска весільна

- при виборі весільної зачіски, не забувайте про її стійкість. Є дуже красиві зачіски, котрі при першій ліпшій нагоді розпадаються і втрачають вигляд. Ваша зачіска повинна бути бездоганною впродовж всього свята!

 

- і найважливіше: зачіска є складовою всього образу нареченої і ОБОВ’ЯЗКОВО має гармоніювати з фасоном і стилем весільної сукні!

 

Аксесуари для зачісок

 

Аксесуари для весільних зачісок сьогодні теж дуже різноманітні. Це може бути діадема - прикраса у вигляді маленької розімкненої корони або обруча із стразами і намистинками. Дуже модним зараз стає використання натуральних живих зачіска весільнакольорів - і тут фантазія може бути безмежна. Найбільш популярними кольорами, використовуваними для прикраси весільних зачісок, є бутони білих троянд і орхідеї. Перукарі рекомендують нареченим не стригти зачіска весільнаволосся до весілля - щоб розширити вибір можливих варіантів зачісок і полегшити завдання стилістові, а також забезпечити велику «стійкість» ефекту. Проте сучасні технології нарощування волосся дозволяють зробити прекрасну зачіску на будь-якому волоссі, навіть радикально короткому. Репетиція зачіски необхідна у будь-якому випадку, бажано за 2 тижні до весілля. Адже можливо, що волосся треба буде трохи підлікувати до весілля, підфарбувати, щоб воно виглядало блискучим та доглянутим.

 

Кращі перукарі-стилісти рекомендують володаркам короткої зачіски так звану «гладку» голівку, зробивши красиву аплікацію із стразів, намистинок, кольорів і навіть пір’я. Дівчатам з довшим волоссям можна запропонувати багаточисельні варіанти зачісок на основі коси. Висока весільна зачіска виглядає дуже жіночно, подовжує шию і показує у всій красі відкриту спинку.

 

Мабуть, є якась загальна тенденція. Її можна назвати ретельно продуманою недбалістю – ніби тільки що провела гребінцем по волоссю і заколола його недбало ззаду. Гламурні журнали цю недбалість підносять як особливий шик. Але ця простота вимагає великої роботи стилістф.

Не хвилюйтеся – грамотний стиліст з будь-якої нареченої зробить принцесу. А доглядати за волоссям потрібно завжди.

весільні зачіскивесільні зачіски

 

весільні зачіскивесільні зачіски


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )