Зачіска по знаку зодіака PDF Друк e-mail
Зачіски - Все про зачіски

зачіскиОвен – короткі спортивні стрижки. Така форма зачіски додає образу динамічності і,  висловитися, діє омолоджуюче. Ці зачіски сприяють могутньому перетворенню організму, наповнюючи його енергією. Людям з ослабленим здоров'ям за старих часів часто коротко обстригали волосся. Ця процедура прискорювала обмін речовин, а отже, сприяла одужанню. Древні знали, що робили, адже Овен має безпосереднє відношення до головного мозку, оскільки його астрологічна проекція на людському тілі знаходиться у ділянці голови. За правильне постачання головного мозку кров'ю і поживними речовинами відповідає Овен.

 

 

Телець - зачіски середньої довжини волосся. Вони можуть бути різноманітні за формою і методом зачіскивиконання. Але стиль Тельця – це завжди  розпущене волосся. Проте справжня  укладка для цього знаку досягається за допомогою довершеної техніки, де один локон не сплутується з іншим. Тут виключені начесані пасма і засоби (лак, гель, віск) для укладки, що порушують сприйняття форми як природної. Використання стилю Тельця дозволяє легко коректувати роботу шлунка і горла. Зачіски цього знаку стабілізують матеріальне становище і самопочуття, роблять успішним власника в операціях з нерухомістю.

 

зачіскиБлизнюки - зачіски, при яких виконуються всі маніпуляції з волоссям. Винахід цього знаку – фарбоване і хімічно завите волосся. Краще всього енергію цього сузір'я проводить попелясте (трохи в блакить), хвилясте волосся середньої (до плечей) довжини. Зачіски Близнюків гармонізують нервову систему і стан верхніх дихальних шляхів. Стиль Близнюків відмінно притягає ресурси, необхідні у сфері спілкування, дає успіх в навчанні і поїздках.

 

 

Рак - пряме каре. Це улюблений стиль середньовічних хрестоносців, який насичує тіло фізичною силою.зачіски Зачіски цього знаку сприяють хорошому засвоєнню їжі з повним використанням її для роботи організму. Енергія цього зодіакального сузір'я пов'язана з генетичною пам'яттю людства. Тому зачіска Раку нормалізує стосунки із старшим поколінням, дає захист роду. До речі, вона допомагає завести сім'ю, причому ваш вибір неодмінно буде схвалений батьками.

 

 

зачіскиЛев - класична зачіска Лева – “левова грива”. Цей стиль досягається за допомогою спеціальної ступінчастої стрижки. Але для того, щоб волосся дійсно було схоже на левову гриву і не розсипалося під щонайменшою дією вітерця, можна додати трохи об’єму, повітря за допомогою завивки волосся (якщо воно не в'ється від природи). Лев контролює роботу серця. Зачіски цього знаку розкривають творчі здібності, роблять людину упевненішою в собі, добрішою, романтичнішою. Додають в характер життєрадісності, веселості, але також примушують багато що “приймати близько до серця”.

 

Діва -  маскування своєї природної краси за красою штучною. Застосування штучного волосся, париків,зачіски шиньйонів, накладок створює хороші умови для залучення трансльованих космосом енергій, які стануть відмінними помічниками, коли потрібно буде справитися з великою кількістю нудної і копіткої роботи. Зачіски Діви дають успіх в навчанні, ремеслах і комерції. До того ж вони активізують роботу шлунково-кишкового тракту.

 

 

 

зачіскиТерези – класика, символ елітарності, пишні, але строгі зачіски “на один день”. Витончено укладене на голові жіноче волосся створює відчуття деякої недоступності владарки такої зачіски. Чоловіча зачіска цього знаку Зодіаку підкреслює мужність і строгість того, хто носить її. Класика в одязі і зачісці дозволяє людині спілкуватися лише з людьми, що належать до його кола і без коливань ухвалювати вірні рішення. Така зачіска допомагає знайти компромісне рішення і налагодити спокійні відносини з будь-якими людьми. У сфері здоров'я зачіска Терезів регулює роботу нирок.

 

Скорпіон - зачіски стилю “вамп”, як чоловічі, так і жіночі. Волосся, що сприяє набору енергії, необхідноїзачіски цьому водному знаку, – пряме і гладке. Воно може бути коротко пострижене, що додає у воду вогонь. Подібний стиль підкреслить особливу сексуальність цього знаку і спровокує осіб протилежної підлоги на знайомство. Адже чим більше знайомств, тим краще почувається Скорпіон. Зачіски цього знаку дають підтримку і захист вищих сил в екстремальних ситуаціях, збільшують сексуальність обох статей. У плані оздоровлення контролюють роботу статевої сфери.

 

 

зачіскиСтрілець - зачіски  консервативні. Люди цього знаку не люблять строгість як у поведінці, так і в одязі та зачісках, і водночас уникають екстравагантності. Жіночі варіанти зачісок стрільцівського типу – це поєднання короткої стрижки спереду з довгим кінським хвостом ззаду. Зачіска Афіни Паллади дуже точно відображає тип жінки-Стрільця. Чоловічі зачіски часто можна спостерігати в історичних і псевдоісторичних фільмах. Також ці зачіски можна побачити на зображеннях Зевса-Громовержця та інших стародавніх богів Азії і Європи. Володарю зачіски цього знаку супроводитиме успіх в суспільній, політичній і релігійній діяльності. Стрілець дає людині самоповагу і коректує роботу печінки.

 

Козеріг - зачіски, які  скорочують витрати на догляд за волоссям до мінімуму. Характерний стильзачіски чоловічої зачіски, що чітко уловлює енергетичні вібрації цього сузір'я, – поголена наголо голова. Жіночий варіант – заховане під головний убір (капелюх, хустку, бандану) волосся. Цей стиль особливо підійде володаркам довгого волосся, які не хочуть заради кар'єрних устремлінь обрізати дівочу красу. Як і в інших знаків земної стихії, енергія Козерога добре допомагає реалізуватися в матеріальній сфері. Сприяє професійній кар'єрі і знаходженню свого місця в житті. Цей стиль управляє здоров'ям зубів і кісткової системи.

 

зачіскиВодолій - зачіски, які не мають прив'язок до форми, довжини або кольору волосся. Головною характеристикою тут є екстравагантність, але при цьому популярність зачіски. Водолій дещо випереджає час і розпізнає внутрішні потреби людей, формує неординарні течії у моді й зачісках. У моді панки – Водолій фарбуватиме волосся і спорудить ірокез, хіпі – і він хіпує, настає черга япі - він коротко стрижеться і справляє враження надійної і суперділової людини. Вибір зачіски Водолія дозволить почати нові проекти і налагодити стосунки з людьми. Цей знак контролює здоров'я судин, гармонізує роботу артерій і вен.

 

Риби - стрижки, які символізують світову гармонію. Справжні зачіски Риб несуть в собі величезне космічне зачіскизначення. Це будь-якого виду коси, де переплетені між собою пасма волосся, символізують злиття різних сил Всесвіту в єдиний. Зачіски Риб допомагають знайти внутрішню гармонію і спокій, дають заступництво вищих сил у будь-яких справах і проектах. Риби управляють обміном речовин і нервовою системою. В оздоровчих цілях мають могутню цілющу дію на стан всього організму.

 

 

 

Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )