Що таке зачіска? PDF Друк e-mail
Зачіски - Все про зачіски

Зачіска-  стрижка, завивка чи фігурне укладання волосся.зачіски

Зачіску можна створити як з натурального, так із штучного волосся яке включає в себе різноманітні стрічки, мереживо, прикраси. Зачіски слід розподіляти на дві групи:

  • побутові
  • видовищні.

зачіскиВидовищні зачіски призначаються для виступів у театрі, а також можуть бути частиною карнавального костюма. Одним із найпоширеніших видів видовищних зачісок є історичні зачіски, які використовують у театрі чи в кінематографі у постановці  історичних фільмів.

Побутові зачіски поділяються на повсякденні і урочисті. В свою чергу ці дві групи мають багато підвидів, але такий поділ досить умовний, бо одну і ту саму зачіску молода дівчина може використовувати як повсякденну, а жінки старшого віку – як святкову.

За методом виконання зачіски поділяються на: гарячі завивки ( електричними щипцями ), холодні укладки ( за допомогою пальців, бігудів, затискачів ) і комбіновані, що поєднують у собі декілька способів обробки волосся. Деякі зачіски можна робити за допомогою фена.

Зачіски поділяються і за довжиною волосся.зачіски

Коротка зачіска – це така, довжина волосся якої не перевищує 10см.

зачіскиНапівдовга – з довжиною волосся від 10 до 25 см.

Довга – від 25 см і більше. З довгого волосся найчастіше викладають різноманітні вузли.

Вузлами називають зачіски в яких волосся нижньої частини потилиці зачісують догори, залишаючи шию відкритою. Схожі зачіски можна робити і з напівдовгого волосся, але тоді користуватися накладними косами, пасмами, шиньйонами.

Що визначає стиль зачіски?

Стиль, насамперед, залежить від геометричної форми зачіски, її розміру, фактури і кольорового вирішення. У всі часи зачіски своєю формою виражають певні ідеї. Саме з далеких історичних часів походять наші стійкі уявлення про характер деталей і ліній зачіски, емоційно-психологічний вплив на її стиль. Так, наприклад, локони асоціюються з романтичністю, геометричність ліній свідчить про діловитість, гладенькі зачіски – про елегантність і витончений смак їхніх власників.

Моделювання зачіскизачіски

Моделюючи зачіску для конкретної людини, слід враховувати не тільки антропометричні дані, але й характер, естетичні запити, особливість. Враховуючи темперамент і характер виділяють 5 основних типів при моделювання зачіски:

  • жіночий,
  • молодіжний,
  • спортивний,
  • елегантний,
  • флегматичний.

зачіскиОтже, вибираючи тип зачіски, необхідно врахувати ту рису, яка домінує в характері людині.

Наприклад, модель зачіски романтичного стилю підкреслить наявність цієї риси в людині, допоможе її перевтіленню. Але не буде йти людині енергійній, діловій, динамічній. Якщо людина за характером скромна, то не слід робити занадто оригінальну, стильну зачіску, бо з нею, вона буде почувати себе скутою, закомплексованою.

Всі моделі зачісок належать до того чи іншого стильового напряму: класичного, строгого, спортивного і фантазійного.

Вибір стильового вирішення зачіски має завжди відповідати її призначенню: так, якщо для урочистих вечірніх зачісок можна використовувати класичні чи фантазійні базові моделі, то для повсякденних більше підходить класичний чи спортивний стиль.

Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )