Форма і риси обличчя та вибір зачіски PDF Друк e-mail
Зачіски - Все про зачіски

Залежно від форми обличчя і його будови слід вибирати певний вид зачіски.

По-перше, треба визначитися з формою обличчя.

Кожна жінка досконально вивчила свою зовнішність, але для полегшення визначення можна запропонувати такий спосіб: волосся гладенько зачешіть назад і зафіксуйте стрічкою, резинкою чи хусткою, щоб рб-личчя було абсолютно відкритим. Дивлячись у дзеркало, обведіть контур обличчя на склі. В результаті ви побачите, яку форму має ваше обличчя — овальну чи круглу, довгасту чи квадратну, трикутну чи ромбоподібну.

Овальне обличчя. типи обличчя

Вважається ідеальною формою, й у багатьох виданнях рекомендують будь-який тип зачіски. Але все ж не варто захоплюватись занадто довгими гладенькими зачісками, які зорово звужують обличчя, роблять його худорлявим. Найкращим варіантом для овального обличчя є волосся середньої довжини. Проділ для такого типу обличчя може бути і посередині, і збоку, можна обійтись і зовсім без нього. Щоб створити красивий силует, волосся можна зачісувати догори, завивати великими і маленькими локонами.

Кругле обличчя. типи обличчя

Якщо обличчя кругле, то треба вибирати зачіску, яка б оптично подовжувала і звужувала його. Тому не варто робити проділ посередині голови і гладенько розчісувати волосся по обидва боки, бо це дуже підкреслить округлість овалу і зорово зменшить довжину шиї. З тих же міркувань не треба зачісувати волосся назад чи робити пишні тугі локони по всій голові. Пасуватиме напівдовга стрижка з прямим волоссям, що прикриває частину шиї і доходить до середини вилиць. А коротка зачіска личитиме, якщо волосся зачісувати нагору. Вуха при цьому можна залишити відкритими. Оптично подовжують кругловиде обличчя зачіски типу каре і локони, що вільно спадають на плечі. Зачіска з косим проділом, коли довжина волосся сягає нижніх щелеп, а окремі пасма зачісують на скроні і щоки, також пасує до круглого обличчя.

Видовжене обличчя.

Якщо обличчя вузьке і подовженої форми, зачіска має бути пишною, щоб обличчя оптично заокруглилось. Не пасують до такого обличчя зачіски високі, з довгим волоссям, що падає на плечі; не бажано також носити гладеньких зачісок із зачесаним назад волоссям; від проділу посередині голови також слід утриматись; не варто експериментувати із вузлом на потилиці.

Гарно виглядатиме коротка стрижка без проділу, з пишними локонами на рівні щік. Чоло краще прикрити окремими пасмами волосся або чубчиком.

типи обличчяКвадратне обличчя.

За такого типу обличчя головне — щоб зачіска оптично звузила і подовжила його, надаючи і м'якого контуру і заокругленості. Такого ефекту можна досягти завдяки локонам і плавності бічних ліній. Лоб має бути прикритий майстерно профілірованим волоссям. Не рекомендовано гладенько зачісувати волосся, збирати у вузол або кінський хвіст. Волосся, що вільно спадає на плечі, теж не дасть бажаного ефекту.

Варто спробувати коротку заокруглену стрижку, яка надає висоти в ділянці лоба. При цьому бокова лінія волосся має заходити на вилиці. Якщо волосся напівдовге, то можна зробити бічний проділ, волосся з боків зачесати назад, на чоло опустити окремі пасма. Вуха залишити відкритими.

Ромбоподібне обличчя.типи обличчя

Його характерною ознакою є широкі вилиці. За допомогою зачіски можна оптично приховати цей маленький недолік. Якщо зачіска з напівдовгого волосся, то це мають бути м'які хвилі, що падають на плечі. Не варто робити проділ посередині голови. Довге волосся не треба стягувати у вузол чи хвіст. Якщо ж ви обрали коротку зачіску, то вона має бути з пишною об'ємною тім'яною частиною, з добре профілірованим у ділянці лоба волоссям, з начесаними на щоки невеликими пасмами.

Трикутне обличчя.

Розширене догори. За такого типу обличчя засмучує диспропорція між занадто широким чолом і навпаки — вузьким підборіддям. Занадто широку лобну частину можна звузити за рахунок невеликого чубчика чи окремих локонів, що спадають на чоло.

Такий тип обличчя зовсім не сприймається в обрамленні короткої зачіски, особливо чоловічого стилю. Найбільше пасують зачіски з напівдовгого волосся, що доходить до середини шиї. Кінчики волосся треба укладати так, щоб вони розходились вшир. Це оптично розширить вузьке підборіддя.

Трикутне обличчя.

Розширене донизу. У цьому випадку лоб досить вузький, а підборіддя — широке. Головне у такому разі — оптично розширити ділянку скронь. Зачіска має бути легкою, об'ємною. Гладеньке волосся і прямий проділ тільки підкреслять недоліки такого обличчя. Локони мають бути над чолом і ні в якому разі над вухами спереду.

Стрижка не повинна бути занадто короткою, краще зупинитися на напівдовгому волоссі, з короткими закрученими локонами, що спадають на лоб і щоки.

Вибираючи зачіску, важливо враховувати, як виглядатиме обличчя не тільки в фас, а й у профіль, бо форма голови може мати специфічні особливості, які також варто врахувати.

Високий лоб.типи обличчя

До обличчя з високим лобом добре пасуватиме зачіска з чубчиком, що доходить до середини чола. Стрижка може бути як короткою, так і довгою.

Низький лоб.

Оптично лоб буде здаватися вищим, якщо зробити густий чубчик, який починається від середини тім'яної ділянки і доходить до брів. Не слід вибирати зачіску з гладенько зачесаним на проділ волоссям.

Спадистий лоб.

Цей недолік можна замаскувати зачіскою з високо піднятим у верхній частині голови волоссям, з пасмом, що легко спадає на чоло або зачіскою з пишним чубчиком.

Довгий ніс.

У такому разі у будь-якій зачісці основна маса волосся не повинна зосереджуватися високо на потилиці. Зачіска має бути пишною, з кучерями. Волосся не рекомендовано гладенько зачісувати назад.

"Скошене підборіддя".

Цей недолік можна візуально зменшити, якщо зробити зачіску, яка підкреслюватиме, висуватиме вперед нижню щелепу.

Коротка шия.

Якщо у вас коротка шия, краще робити коротку зачіску. Якщо ж волосся довге, його слід підняти і зібрати будь-яким чином на потилиці.

 

 


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність Все про зачіски Форма і риси обличчя та вибір зачіски