Зачіски

Зачіска і стиль

Вибір нової зачіски – справа відповідальна.

Психологи помітили, а більшість жінок можуть цілком авторитетно підтвердити, що кращими ліками проти стресу, депресії, неприємностей вдома, на роботі є … нова зачіска. Саме модна зачіска або радикально змінений колір волосся багатьом із нас піднімає настрій, дає змогу по-новому поглянути не тільки на довколишній світ, але й на себе в цьому світі.

Коли жінка робить нову зачіску, вона із зайвим волоссям скидає із себе тягар турбот, почуття незвичайної тривоги. Натомість з'являється динамічність, повертається почуття любові до себе, заховане десь у глибинах підсвідомості. І вже перехожі звертають увагу на вашу легку ходу, променистий погляд, внутрішню розкутість. Бо коли людина подобається собі, це викликає такі самі почуття у тих, хто її оточує. Словом, оновлений образ є досить дієвим стимулом у подоланні багатьох життєвих проблем.

Саме тому в такі справі, як вибір нової зачіски, важливо не помилитися. Адже нова зачіска може повністю змінити Ваш образ, підкреслити індивідуальність, і як найвищий прояв Вашого смаку – гармонію внутрішнього і зовнішнього «Я». Але може бути і навпаки, тому так важливо, вибираючи нову зачіску, враховувати багато факторів.

Сподіваємося, деякі поради допоможуть Вам зробити правильний вибір, і уникнути відомих помилок.

Зачіска багато в чому визначає зовнішній вигляд людини. Вона має завжди гармоніювати з Вашими манерами, способом життя, характером. Вона не повинна притягувати до себе увагу довколишніх, бо головна її мета – створити максимальну привабливий фон для обличчя. Вибираючи зачіску, намагайтеся, щоб вона була простою та зручною. Бо самі ці якості – простота і функціональність – є домінуючими ознаками модних тенденцій останніх років.

Не варто щодня носити складні зачіски, створення яких потребує великої кількості затискачів і застосування різноманітних фіксаторів. Краще оберіть таку, яка личитиме Вашому типу.

Коли обираєте зачіску, враховуйте і її практичну зручність. Особливо це стосується дитячих зачісок – волосся не повинно падати на обличчя і закривати очі.

Пам'ятайте, що будь-яка зачіска – це безпосередня робота над формуванням зовнішнього образу людини, бо завдяки їй можна візуально збільшити чи зменшити зріст, приховати певні вади обличчя, змінити його пропорції.

Підбираючи зачіску, слід враховувати, що її форма повинна відповідати основним тенденціям моди, що у повсякденні зачісці не може бути надмірної кількості деталей, а також те, що зачіска повинна мати багато варіантів укладки без зміни її основної конструкції. Перш ніж робити зачіску, слід чітко уявити собі, як вона пасуватиме конкретній людині, чи буде відповідати її типу обличчя, формі голові, кольору волосся, віку. Адже цілком реально переробити базову модель зачіски з урахуванням довжини, фактури і кольору волосся людини, тобто прив'язати модель до конкретного образу. Особливо складно, вносячи в модель стрижки суттєві індивідуальні зміни, зберегти її загальний настрій.

Вишукані, святкові зачіски треба завжди правильно поєднувати з вбранням. Наприклад, якщо Ви одягненні у яскраві, оригінального фасону одяг, то зачіска, зберігаючи модний характер, має бути максимально нейтральною. Такий стиль абсолютно виключає складні помпезні деталі. Натомість прості класичні лінії вечірнього вбрання диктують більшу свободу у виборі зачіски.

Не слід забувати і про такий фактор, як вік. На відміну від модних дівчат, яким пасує довге волосся, що спадає на плечі, жінок середнього віку така зачіска робить значно старшими на вигляд. Не додає молодості і гладенька, затягнення у вузол зачіска, яка підкреслює не ідеальний овал обличчя.

Насамкінець, при виборі зачіски необхідно врахувати форму обличчя і його риси. Пам'ятайте, що зачіска – це оправа для обличчя, і від того, якою є ця оправа, багато в чому залежить загальне враження від Вашої зовнішності.

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Зачіски | Елегантність