Машинки для стрижки волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Все про стрижки

Окремо варто сказати декілька слів про машинку для стрижки. Останнім часом вона стає дуже популярною саме в домашньому вжитку. Практичність і зручність у користуванні — визначальні риси цього інструмента. Маючи таку машинку, можна виконувати різноманітні стрижки — від суперкоротких до досить складних; або професійно підкоротити волосся, яке відросло, не змінюючи загального силуету зачіски; можна підстригати бороду, постійно підтримуючи її в доглянутому вигляді; нарешті — зістригати волосся на шиї, яке, відростаючи, робить стрижку неохайною.машинки для стрижки

Зручність сучасної машинки для стрижки полягає в тому, що з її допомогою можна варіювати довжину та форму стрижки на свій смак. Це можливо завдяки тому, що машинка обладнана кількома зйомними насадками, кожна з яких розрахована на певну довжину волосся.

Наприклад, сучасна машинка для стрижки марки Deloni має чотири насадки, які забезпечують варіювання бажаної довжини від 3 до12 мм.

Користуючись машинкою для стрижки, слід пам'ятати про деякі правила її експлуатації. Необхідно стежити за ковзальною здатністю лез і чистотою голівок, бо від цього залежить якість її роботи. До речі, сучасні машинки продаються в комплекті зі спеціальною щіточкою для очищення лез і насадок, що робить догляд за інструментом зручним і необтяжливим.

Працюючи з машинкою для стрижки, слід пам'ятати про заходи безпеки: руки того, хто стриже, мають бути сухими, волосся людини, яку підстригають, не повинно бути вологим і брудним, напруга в мережі й та, що зазначена у паспорті, мають збігатися.Краса і СтильТеги
 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Все про стрижки Машинки для стрижки волосся