Бритви PDF Друк e-mail
Стрижки - Все про стрижки

Бритви використовують для стрижки та гоління. Деякі чоловічі та навіть жіночі стрижки виконуються бритва для стрижокбезпечною бритвою без застосування ножиць.

Небезпечні бритви. Вони складаються з двох частин — держала і власне клинка, з'єднаних між собою. Лезо бритви тягнеться вздовж різального краю робочого полотна і має бути ідеально заточеним. Тому, працюючи з небезпечною бритвою, слід дотримуватись правил безпеки, а саму бритву необхідно зберігати закритою та не допускати її контакту з предметами, які можуть затупити лезо. Для стрижки волосся використовують бритви з вузьким робочим полотном.

Виконуючи окантовування волосся на скронях, за вушною раковиною, а також рівняючи вуса, краще користуватися бритвою з прямою голівкою.

бритва для стрижокФілірувальна бритва. Це дуже зручний перукарський інструмент, що має запобіжну пластинку із зубцями.

Використовують для філірування волосся, тобто проріджування його на кінчиках з метою створення природного співвідношення між довгим і коротким волоссям. Використовуючи філірувальну бритву, можна зробити дуже цікаві та оригінальні стрижки.

Як і будь-який філірувальний інструмент, філірувальна бритва вимагає дбайливого догляду і запобігання потраплянню вологи на її поверхню.
Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )