Перукарські ножиці PDF Друк e-mail
Стрижки - Все про стрижки

ножиці перукарськіНожиці для стрижки виготовляють з використанням спеціальних марок сталі.

Перукарські ножиці відрізняються від тих, якими ми користуємось у повсякденному побуті. Вони значно легші за звичайні, завдовжки приблизно 14-17 см і мають гострі кінчики. Одна з головних вимог до цього інструмента — точність шліфування робочих поверхонь. їх необхідно заточувати так, щоб кут заточки на одному лезі був трохи менший, ніж на другому. Це співвідношення має становити 35-40° або 45-50°. На електричному точильному ножиці перукарськістанку леза заточують від центра до кінчиків. Швидкість просування полотна має бути постійною.

Для перукарів-аматорів найкраще заокруглити кінчики ножиць, як у в'язальної спиці. Якщо цього не зробити, то будь-який незграбний рух у процесі стрижки може призвести до травми.

Як перевірити гостроту перукарських ножиць?

Після заточування перевірте, наскільки ножиці гострі. Для цього розпушіть шматочок звичайної вати та спробуйте розрізати її ножицями. Якщо ножиці розрізають вату без зусиль по всій довжині робочої поверхні, то вони заточені правильно і готові до роботи. Якщо ж деякі ділянки вати, прихоплені ножицями, виявляться нерозрізаними, то заточені вони неякісно. Користуватися такими ножицями не можна.

ножиці перукарськіПерукарські ножиці поділяються на два види: прямі та філірувальні. Кожен із них має декілька модифікацій.

Прямі ножиці використовують для стрижки волосся голови, вусів і бороди. Тому дуже важливо використовувати цей інструмент тільки за його прямим призначенням, інакше ножиці перукарськістрижка буде зіпсована.

Філірувальні ножиці використовують для філірування волосся. Одне з лез таких ножиць має звичайний вигляд, а на друге нанесені зубчики. Існують ножиці цього виду із зубчиками на обох робочих поверхнях. Крім того, розрізняють ножиці і за висотою зубців, і за їхньою формою.

Як правильно тримати ножиці в процесі стрижки?

Дуже важливо правильно тримати ножиці під час виконання стрижки. Брати їх необхідно так, щоб голівка гвинта була спрямована у бік людини, яку ви стрижете. Верхнє кільце ножиць слід надягти на безіменний, а нижнє — на великий палець правої руки. Кільця при цьому мають розташовуватись на перших фалангах пальців.


Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )