Гребінці та щітки PDF Друк e-mail
Стрижки - Все про стрижки

інструменти для стрижкиГоворячи про перукарські інструменти, навіть якщо йдеться про домашню перукарню, в першу чергу слід звернути увагу на гребінці та щітки. Саме вони є незамінними інструментами, які ми використовуємо і в повсякденному вжитку, і під час фарбування волосся, і для укладки, стрижки, начісування, тупірування — тобто щоразу, коли мова йде про догляд за волоссям.

Тому до якості гребінців висуваються певні вимоги.

По-перше, матеріали, з яких вони зроблені, мають бути стійкими до взаємодії з хімічними речовинами, гарячою водою; повинні бути гладенько відшліфовані, бо інакше мікротріщини можуть травмувати зовнішній шар волосся і шкіру голови. Дуже важливо, щоб матеріал, з якого виготовлений гребінець, мав антистатичне покриття.

Ще одна вимога до гребінців — щоб кінчики їхніх зубців були заокруглені, бо гострі зубці можуть травмувати і волосся, і шкіру голови.

Які ж види гребінців бажано мати в арсеналі домашнього перукаряінструменти для стрижки?

Для розчісування і укладки краще використовувати так звані комбіновані гребінці. Половина робочої поверхні такого гребінця має густо посаджені зубчики, а друга половина — зубчики, розміщені на великій відстані один від одного.

Для начісування волосся використовують гребінці з густими зубцями.

Для виконання чоловічих стрижок використовують гребінці з однорідним розміщенням зубців, а для стрижок, які потребують високої точності розподілення волосся, застосовують гребінці з густо посадженими зубчиками.

Для точного поділу волосся на пасма під час стрижки, а також для розчісування при накручуванні на бігуді та коклюшки незамінним буде гребінець з гострим довгим "хвостиком".

Дуже зручним і функціональним є комбінований гребінець, робоча поверхня якого має широкі, віддалені один від одного зубчики, а ручка оформлена у вигляді виделки. Такий гребінець використовують для укладки волосся.

Металевий гребінець
— необхідний атрибут домашнього перукаря. Його використовують для виконання деяких операцій. Перевага гребінця з алюмінієвого сплаву перед іншими матеріалами полягає в тому, що він краще реагує на високі температури. Але слід пам'ятати, що гребінці з металу мають мікротріщини та зазубрини, тому перед використанням їх слід ретельно перевірити.

інструменти для стрижкиКрім того, існує багато операцій, виконуючи які користуватися металевим гребінцем не рекомендовано.

По-перше, препарати, що використовуються при виконанні хімічної завивки волосся, можуть взаємодіяти з металом. Це призводить до послаблення їхньої дії, і як результат — хімічна завивка не вдається.

По-друге, якщо під час процедури фарбування волосся металевий гребінець буде взаємодіяти з фарбою, то ефект дії останньої значно послабшає, що також позначиться на якості пофарбованого волосся.інструменти для стрижки

 

Які щітки необхідно мати у домашній перукарні?

Щітки використовують для масажу шкіри голови, розчісування, а також для виконання укладок.

Щітки бувають з металевими зубцями, різновидом їх є щітки, металеві зубці яких закінчуються пластмасовими зубчиками (щоб запобігти пошкодженню шкіри голови); існують щітки з пластмасовими зубчиками, а також з натурального волосу. Довжина зубчиків у щітках коливається від 10 до 20 міліметрів. За формою робочої поверхні щітки бувають прямі, круглі, овальні.

Для укладок жіночих зачісок краще використовувати круглі та овальні щітки, а для чоловічих укладок — скористатися щіткою з прямою робочою поверхнею.

Для укладок і моделювання зачісок оптимальними є круглі щітки. Якщо ви укладаєте волосся з використанням фена, то найкраще скористатися так званою каркасною щіткою з невеликою кількістю щетини. Напівкруглі щітки з еластичною щетиною знадобляться для укладання напівдовгого волосся, якщо ви хочете надати йому додаткового об'єму.
Краса і Стиль
 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )