Свіжі соки для зміцнення волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

ВолоссяЯкщо Ви твердо вирішили змінити волосся і підтримувати його здоровим, Вам допоможуть натуральні соки і коктейлі із них. Трохи наполегливості і терпіння принесуть позитивні зміни у стані Вашого волосся.

 

Вам теж радимо використовувати свіжі соки люцерни, салату-латуку, моркви, й Волоссяогірка.

 

Люцерна є дуже корисна бобова рослина. Вона багата на всі основні мінеральні і хімічні елементи, що входять до складу людського організму. У цій рослині збалансовані кальцій, марганець, фосфор, хлор, натрій, калій, кремній. Хоча люцерна перш за все відома як кормова культура, проте має величезну цінність для людини у вигляді свіжого соку. Це дуже сильни    й засіб, тому його краще вживати у суміші з моркв’яним соком.

Волосся

Сік салату-латуку також містить багато корисних речовин. У ньому понад 38% калію, 15% кальцію, понад 5% заліза, близько 6% магнію, 9% фосфору, понад 8% кремнію, а також великий вміст сірки. Сірка, фосфор і кремній необхідні для нормального стану шкіри та волосся. Дефіцит цих елементів призводить до того, що корені не отримують необхідного живлення і волосся починає випадати.

Для приготування соку із салату-латуку краще використовувати листя Волоссятемно-зеленого кольору, в якому міститься більше хлорофілу і життєво важливих елементів, ніж у внутрішніх блідо-зелених листках.

 

Коктейлі із соків моркви, люцерни, салату-латуку поповнюють нестачу вітамінів і мікроелементів, необхідних для живлення корнів волосся. Щоденне споживання 0,5 л цього коктейлю гарно впливає на волосся, запобігаючи його випаданню і змінюючи структуру.

 

Коктейлі з названих рослин можна використовувати у таких пропорціях:

Варіант1: 300г соку моркви, 120г соку салату-латуку, 100г соку люцерни.

Варіант2: 350г соку моркви, 120г соку люцерни.


Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Свіжі соки для зміцнення волосся