Проблема: випадання волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Випадання волоссяЗасоби для його зміцнення

Кожна волосинка проходить певний цикл розвитку: вона росте, досягає певної довжини, потім випадає і замінюється новою. Тому не варто панікувати, помітивши волосини, що випали під час миття чи розчісування. Заміна волосяного покриву здійснюється постійно.

Причини випадання волосся

Зазвичай випадання волосся посилюється восени та влітку. Те, що віджило свій вік, відпадає разом з цибулиною, але зберігається волосяний сосочок, який дає життя новому волоссю. Та відпливом певних факторів репродуктивна здатність волосини може послаблюватися. В такому разі волоссю необхідний особливий догляд і лікування.

Не варто дотримуватися поширеної думки про те, що часте підстригання та гоління голови посилюють йогоВипадання волосся ріст та міцність.  Це не тільки не дає бажаного результату, але й має прямо протилежні наслідки. Часте підстригання і гоління голови розхитує волосини, - і вони випадають. Тому варто підстригати волосся 1 раз на 4-5 тижнів.

У нормі в людини має випадати на добу від 40 до 80 волосин. Якщо їхня кількість більше 100, то це вже патологія.

Тимчасове випадання волосся може бути наслідком недуг, що супроводжувались високою температурою; наприклад, грип, запалення легенів, а також операції, хронічні захворювання мигдалин і вух, хвороби ротової порожнини. У цих випадках токсини потрапляють у кров, що негативно впливають на життєдіяльність волосяних сосочків.

Випадання волоссяТакі важкі хвороби, як захворювання залоз внутрішньої секреції, хвороби крові тощо можуть призвести до значного порідіння волосся. Незбалансоване харчування, брак вітамінів, мікроелементів, амінокислот згубно позначається на стані волосся. Процес випадання припиниться тільки після усунення самої хвороби. А інакше не допоможе ніВипадання волосся дієта, ні вітаміни, ні гормональне лікування.

Волосся може випадати і після пологів. У період вагітності воно, зазвичай, у гарному стані. Але за 8-12 тижнів після пологів можливе його надмірне випадання. Цей процес триває близько 6 тижнів. В цей період не треба робити складних процедур: фарбування, освітлення, хімічної завивки. Коли волосся відросте заново, воно може мати зовсім інакший вигляд, ніж раніше, наприклад, пряме волосся закучерявиться і навпаки. Допомагає лікування масажем і трав’яними засобами.

Вкрай важливе в цей період збалансоване харчування, з достатньою кількістю життєвих необхідних вітамінів та мікроелементів.

На ріст і випадання волосся впливають гормональні порушення, а також захворювання центральної і вегетативної нервової системи, напружена розумова діяльність, перевтома, безсоння, психічні стреси, глибока депресія.Краса і Стиль

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Проблема: випадання волосся