Як поліпшити зовнішній вигляд тонкого волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Багато жінок знають, що таке проблема тонкого волосся. Проте зовнішній вигляд такого волосся можна значно поліпшити, якщо користуватися пінками для укладки, різноманітними лаками і спреями. Існують невеличкі секрети, поділившись якими, ми допоможемо вам приховати цей недолік.

Яка стрижка пасуватиме до тонкого волосся? Якщо ваше волосся відповідає цьому типу, краще забути про довгі коси чи "кінські хвости", а звернути увагу на різноманітні стрижки для напівдовгого і короткого волосся. Варто вибирати таку стрижку, в технологію якої закладено створення об'ємних форм. (Про це йдеться у відповідному розділі цієї книги.) Щоб приховати тонке волосся, можна зробити хімічну завивку. Але тоді слід добирати спеціальні препарати, розраховані на цей тип волосся. Не забувайте, що кінчики бажано підстригати раз на 4-6 тижнів.

Шампуні, що надають волоссю додаткового об'єму.


їхнє призначення — зробити тонке і м'яке волосся більш пишним і пружним. До складу таких миючих засобів входять кератини, під час миття вони діють і як засіб для укладки.

Як за допомогою укладки феном збільшити об'єм тонкого волосся? Зазвичай, правильно користуючись феном і засобами для укладки, можна створювати красиві зачіски і з тонкого волосся. Під час сушіння спрямовуйте теплий струмінь повітря фена проти росту волосся. Нанесіть пінний фіксатор на прикореневу частину голови і зробіть укладку, а потім закріпіть зачіску лаком. Він відіграватиме роль своєрідного каркасу.

Можна скористатися спеціальним спреєм з вертикальною системою розпилення. Бічні прядки волосся припіднімаються і завдяки цьому забезпечується стійкість зачіски зсередини.

Засоби для надання волоссю більшого об'єму.


Завжди користуйтесь тими засобами, які призначені саме для вашого типу волосся. Вони, як правило, не містять жирних речовин і таких, що випрямляють волосся. І перші, і другі згубно діють на тонке волосся. Краще відмовитися від косметичних ополіскувачів, а використовувати засоби народної медицини — ополіскувачі, бальзами, настоянки, що зміцнюють тонке волосся.

Візуальне збільшення об'єму.

Регулярне підфарбовування волосся дрібними пасмами дає ефект пишності та додаткового об'єму. Роговий шар волосини при фарбуванні стає пошерхлим, волосся не прилягає щільно; крім того тонування створює візуальний ефект збільшення його маси.

Прикоренева завивка.

Це вдала альтернатива для тих, хто бажає мати пружне, густе на вигляд волосся, але не хоче робити локони. (Технологія виконання прикореневої хімії описана у розділі "Хімічна завивка волосся".) Завдяки тому, що впливу хімічних препаратів піддають лише прикореневу частину, все інше волосся залишається гладеньким з видимим ефектом пишності та додаткового об'єму. Такий вид "хімії" тримається від 6 до 8 тижнів.

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Як поліпшити зовнішній вигляд тонкого волосся