Як поліпшити зовнішній вигляд жирного волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Як уже зазначалося, жирне волосся дошкуляє його власникам непривабливим виглядом вже через 2-3 дні після миття. Окрім наведених вище лікувальних рецептів відварів, масок, режиму харчування, варто запам'ятати декілька правил для тих, хто страждає від надмірної жирності волосся.

Ні в якому разі не робіть зачіску з довгим рівненьким чубчиком, бо він перший матиме масний вигляд. Значно доречніше коротко підстригти волосся, яке за потреби можна швидко і без проблем вимити. Вам підійде також зачіска з локонами, бо вони менше прилягають до голови, а отже, й менше взаємодіють зі шкірним жиром. Можна зробити хімічну завивку. Препарати для неї висотують зі шкіри голови вологу, збільшують пошерхлість волосся, через що воно всмоктує велику кількість жиру.

Пілінг для волосся.

Жирне волосся є ідеальним грунтом для розвитку грибків і бактерій. Ефективним засобом боротьби з цією неприємністю є пілінг. Засоби для пілінгу містять м'які очищуювальні речовини і подрібнені абрикосові кісточки, які видаляють надлишки жиру, силікону, аерозолів, що накопичуються під зовнішнім шаром волосся або на шкірі голови. Раз на місяць пілінг рівномірно наносять на вологе немите волосся ніжними масажними рухами і залишають на 10-15 хвилин. Потім волосся миють звичайним способом.

Засіб з подвійною дією.

Чимало жінок, у яких довге волосся, скаржаться на те, що корені волосся жирні, а кінчики — сухі та посічені. В цьому разі ми маємо справу з так званим комбінованим типом волосся. А отже, і лікування такого волосся має бути комбінованим. Для коренів волосся застосуйте маску для жирного волосся, а для кінчиків увітріть бальзам для пошкодженого. Кінчики акуратно обгорніть фольгою, на голову надягніть поліетиленовий капелюшок, зверху накиньте сухий рушник. Тримайте маску-баль-зам протягом 10-15 хвилин. Завдяки парниковому ефекту дія лікувальних речовин на волосся і шкіру голови буде сильнішою.

Прискіпливий добір гребінців і щіток для волосся — важливий елемент догляду за ним. Найкраще придбати такі гребінці, які б не дряпали шкіри голови. Побалуйте себе щіткою з натуральних матеріалів та з заокругленими кінчиками зубців. Разом з миттям голови влаштовуйте банний день для гребінців і щіток, бо, розчісуючи вимите волосся брудною щіткою, ви ризикуєте перенести на нього бруд і жир.

Не зловживайте косметичними засобами догляду за волоссям. Краще за все використовувати препарати, призначені саме для жирного волосся.

 

 


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Як поліпшити зовнішній вигляд жирного волосся