Як поліпшити зовнішній вигляд сухого волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Постійне миття, сушіння феном, розчісування нашвидкуруч — все це шкодить тонкому і ламкому сухому волоссю. Щоб воно мало здоровий вигляд, доглядаючи за ним слід дотримуватись певних правил.

Не мийте волосся занадто гарячою водою і не сушіть гарячим повітрям, виставляючи фен на максимальну позначку. Це дуже висушує волосся.

Вранці і ввечері енергійно розчісуйте волосся у різних напрямках.

Уникайте тривалої дії сонячного проміння на волосся.

Купаючись у морі або в басейні з хлорованою водою, одягайте гумову шапочку.

Існує давній рецепт, ніби-то винайдений паризькими перукарями: ламке волосся відновить еластичність і стане міцнішим, якщо після кожного миття втирати у шкіру голови невелику кількість топленого гусячого сала.

Для миття сухого волосся добирайте надм'які шампуні для пошкодженого волосся, який відновлює зовнішній шар волосини і живитимуть її корисними речовинами. Адже сухе волосся має пошкоджений роговий шар, а катіонні полімери або колагени, які входять до складу таких миючих засобів, "склеюють" ушкоджені місця, відновлюючи еластичність волосся.

Серед новинок косметичної промисловості привертає увагу денний крем для сухого волосся. Принцип його дії той самий, що й крему для шкіри обличчя: забезпечує волосся вологою, не залишаючи масного блиску.

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Як поліпшити зовнішній вигляд сухого волосся