Натуральні лікувальні засоби для жирного волосся: Маски для жирного волосся. PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Лимон, жовток, рицинова олія.

Змішати 1 столову ложку рицинової олії, сік одного лимона і жовток. Масажними рухами нанести маску на шкіру голови та розподілити по довжині волосся. Залишити на ЗО хвилин, надягнувши на голову поліетиленовий капелюшок. Далі вимити голову із застосуванням миючого засобу. Ця маска корисна, якщо є лупа.

Мед, алое, лимон, жовток, часник.

Змішати по одній чайній ложці меду, соку алое (продається в аптеках), лимонного соку та жовток, подрібнений зубок часнику. Нанести суміш на шкіру голови і волосся. Залишити на ЗО хвилин, надягнувши поліетиленовий капелюшок. Вимити голову миючим засобом.

Молочнокисла маска.

Кисле молоко чи кефір нанести на шкіру голови та волосся, надягти поліетиленовий капелюшок, обгорнути голову рушником. За ЗО хвилин вимити голову шампунем.

Засоби догляду за жирним волоссям у проміжках між миттям.

Арніка гірська.

З столові ложки сухої арніки гірської настоювати на 50 г спирту протягом 8 днів у темному місці. Процідити. Готову настоянку розвести в пропорції 1 : 3 водою і втирати у шкіру голови.

Кропива, календула (нагідки лікарські).

400 г молодої кропиви і 100 г сухої календули залити 0,5 л окропу, 10 хвилин кип'ятити на маленькому вогні, охолодити, процідити. Протягом 2 тижнів від миття до миття втирати відвар у шкіру голови.

Лимон.

При надмірній жирності волосся знежирюють соком свіжого лимона, розведеним навпіл з кип'яченою водою. Сік втирають ватним тампоном у корінці волосся.

Увага! Щоб сок добре всмоктався у шкіру голови,  розділіть волосся на тоненькі пасма.

Засоби для миття жирного волосся.

Житній хліб.

Чудовим замінником шампуню може бути житній хліб. Взяти 150-200 г черствого житнього хліба або скоринки. Подрібнити і залити 0,5 л окропу; коли вода охолоне до 50-40'С, утвореною масою з хліба покрити волосся, надягти поліетиленовий капелюшок і залишити на 30-60 хвилин. Змити великою кількістю теплої води, одночасно вичісуючи волосся гребінцем з широкими зубчиками.

Гірчиця.

I    варіант.

Жирне волосся добре мити гірчицею. Розмішати 1 столову ложку гірчиці у 0,5 л теплої води. Ретельно втирати гірчичний розчин у шкіру голови протягом 5 хвилин. Потім ополіскувати волосся водою з оцтом. Гірчичний порошок дуже корисний, бо він не тільки добре миє волосся, а й укріплює його кореневу частину, знищує лупу, надає м'якості. Таку процедуру рекомендується робити не частіше ніж двічі на місяць, щоб не пересушити волосся.

II    варіант.

2-3 столові ложки гірчиці розводять теплою водою до консистенції сметани, масажними рухами втирають у шкіру голови, через 5 хвилин змивають теплою водою.

III    варіант.

Якщо волосся надмірно жирне, корисно за 15-20 хвилин до миття нанести на шкіру голови гірчицю, розведену до консистенції сметани, а потім ретельно змити теплою водою (45-50°С) з додаванням шампуню.

Зола.

Добре мити жирне волосся сумішшю золи. Її готують так: 1 склянку золи розвести водою до консистенції сметани, нанести на волосся і енергійними ма-   сажними рухами втирати у шкіру голови протягом 5 хвилин. Як ополіскувач використайте підкислену оцтом воду чи настоянку ромашки.

Кора дуба (відвар).

З столові ложки подрібненої дубової кори варити у 1 л води протягом 15 хвилин. Охолодити, процідити. Відвар корисний для зміцнення жирного волосся, а також як лікувальний засіб. Волосся ним треба мити без миючих засобів 1 раз на три дні протягом місяця.

Ополіскувані для жирного волосся.

Березові бруньки.

З столові ложки березових бруньок кип'ятити на маленькому вогні протягом 5 хвилин. Охолодити, процідити.

Березове листя. 4 столові ложки сухого березового листя запити 0,5 л окропу, настоювати дві години, процідити.

Звіробій, деревій, кора дуба.

По одній столовій ложці сухих компонентів залити 0,5 л окропу, настоювати 1 годину, охолодити, процідити. Використовують як заспокійливий, тонізуючий засіб.

Кропива.


I    варіант.

100 г молодої кропиви проварити 5 хвилин, охолодити, процідити.

II    варіант.

1 столову ложку сухого подрібненого листя кропиви залити 1 склянкою окропу і протягом години настоювати у темному місці. Процідити, охолодити. Ці кропивні ополіскувачі зміцнюють волосся, покращують ріст, позбавляють лупи.

Лаванда.

2 столові ложки сухої лаванди залити 0,5 л окропу, настоювати 1 годину. Використовують як заспокійливий, тонізуючий засіб.

Ромашка.

І варіант. 2 столові ложки сухої ромашки залити одною склянкою окропу, настоювати ЗО хвилин. Охолодити, процідити.

II варіант. 2 столові ложки сухої ромашки кип'ятити в 1 л води протягом 5 хвилин. Ідеально підходить для ополіскування жирного волосся світлого кольору.

Деревій. 5 столових ложок трави залити 1 л окропу, настоювати ЗО хвилин. Охолодити, процідити.

Багатокомпонентна трав'яна суміш.


I    варіант.

По 2 столові ложки хвоща, м'яти перцевої, кори дуба залити 1 л води і настоювати 1 годину. Охолодити, процідити.

II    варіант.

Мати-й-мачуха, кропива, подорожник, звіробій (по 1 столовій ложці) залити 1 л окропу, настоювати ЗО хвилин у закритому посуді. Охолодити, процідити. Рекомендується при надмірно жирному волоссі.

Багатокомпонентна трав'яна суміш для світлого волосся.

По дві столові ложки хвоща польового, ромашки, шишок хмелю залити 1 л окропу; настоювати ЗО хвилин. Процідити, охолодити.

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Натуральні лікувальні засоби для жирного волосся: Маски для жирного волосся.