Як робили наші бабусі PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Вони були впевнені: щоденне багаторазове погладжування волосся щіткою — гарантія його краси та здоров'я. І сьогодні жодний спеціаліст не ризикне спростувати того факту, що якісна масажна щітка — надійний засіб, який поліпшує кровообіг.

Встаньте біля відкритого вікна чи кватирки й зробіть 80-100 енергійних рухів щіткою, яка має бути доволі широкою, на гумовій основі з твердим, але довгим волосом, таким, щоб волосинки при розчісуванні не гнулися.

Можна сісти і нахилившись розчісувати волосся. У цій позиції не так втомляться руки.

масажЩе трохи про масаж, або давні рецепти індійських йогів.

Як і більшість народів світу, індійські йоги приписують волоссю сакральні, тобто священні, властивості. Вони вважають: щоб волосся було здоровим, його необхідно систематично посмикувати. Таке механічне натягування призводить до максимального руху коренів волосся, що в свою чергу передається волосяній цибулині та сосочку, який її живить.

Цю процедуру роблять так:


Всією долонею прихоплюють велике пасмо волосся з лобної ділянки і смикають його у напрямку до потилиці, пропускаючи волосся крізь пальці. Потім прихоплюють друге пасмо, позаду першого, і виконують ті самі дії. Процедура закінчується тоді, коли волосся буде промасажоване аж до потилиці.

Потім посмикують волосся від тім'я у напрямку до лівого вуха, а затим — до правого. Під час такого масажу між пальцями залишається волосся, що віджило. Йоги вважають, що завдяки видаленню слабкого волосся стимулюється ріст нового. І не варто боятися смикати сильно — здорове волосся не можна вирвати легко і безболісно.Посмикувати слід не більше двох хвилин.
Потому волосся прихоплюють рукою і, не дозволяючи йому ковзати крізь пальці, натягують його. Шкіру, при цьому, треба рухати відносно склепіння черепа зліва направо і спереду назад. Невдовзі відчуєте приємне тепло, що є ознакою посилення кровообігу.

Декілька сеансів такого посмикування і натягування — і ви переконаєтесь, що волосся майже не випадає. Загалом же цю процедуру рекомендують виконувати щоденно, поки ваше волосся не буде знову здоровим.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )