Що треба знати про масажні щітки PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

Масажна щітка — необхідний атрибут догляду за волоссям.

масажМасажні щітки для волосся бувають різні: металеві, нейлонові, пластмасові, з натурального волосу.

Металеві та пластмасові щітки можна рекомендувати людям з жорстким густим волоссям. Але можливе травмування, пошкодження металевими зубчиками. Що ж стосується пластмасових масажних щіток, то вони можуть електризувати волосся, притягувати його до себе. Тоді від такої щітки слід відмовитися. Для тонкого і ламкого волосся щітки із цих матеріалів непридатні: мікро-зазубрини, що зустрічаються на пластмасі, і гострі зубчики металевих щіток можуть пошкодити шкіру голови та волосся.масаж

 

Щітки з нейлону, інших сучасних синтетичних матеріалів придатні практично для будь-якого волосся.

А найкорисніші щітки з натурального волосу. Вони не електризують волосся, чудово масажують шкіру голови, знімають пил і бруд. Правда, вони досить дорогі. Але, можливо, варто один раз витратити певну суму, щоб надовго придбати ефективний засіб догляду за волоссям.

Масаж волосся щіткою, що здійснюється повільними рухами протягом 5-10 хвилин, посилює надходження крові до шкіри голови. Це сприяє кращому живленню волосяних фолікулів, а отже, і росту волосся. Крім того, шкіряний жир розподіляється рівномірно по всій довжині волосся, та робить його пишним і блискучим. Шкіра і волосся звільняються від бруду, пилу, ороговілих клітин епідермісу.

Кому масаж протипоказаний

Масаж корисний не для всіх.

Під час лікування себореї голови, особливо жирної, масаж щіткою небажаний. При інтенсивному випаданні волосся масаж і енергійне розтирання також протипоказані, бо вони завдають шкоди дуже чутливому волоссю, що підростає. Це може призвести до його передчасного випадання. В таких випадках треба застосовувати препарати рослинного походження, які зміцнюють волосся і сприяють його росту. Рецепти таких препаратів вміщені у цій книзі.

Краще спочатку пройти курс лікування, а потім звернутися до цілющої сили масажу.

 Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Що треба знати про масажні щітки