Вчимося самостійно робити масаж PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

масажГоловні масажні рухи: великі пальці обох рук поставити на скроні, а кінчиками інших восьми пальців робити кругові рухи на голові у напрямку від лоба до потилиці, продовжуючи розтирання протягом 10 хвилин. При масажуванні пальці не повинні ковзати по шкірі голови.

Масаж можна виконувати й по-іншому:

нахилити голову вперед. З'єднати великі пальці на потилиці, обхопивши долонями голову з обох боків. Іншими пальцями, щільно притискаючи їх до шкіри голови, виконувати кругові рухи. Зробивши 10-15 рухів на одному місці, перемістити великі пальці вище. Продовжувати масаж доти, поки пальці не дійдуть до межі між волосяною частиною голови і лобом.

Третій метод масажу виконують у кілька етапів:

1.
Погладжування лоба долонями, рухатися слід від брів до лінії росту волосся. Повторити 4-5 разів.

2.
Долонею то правої, то лівої руки хвилеподібно по-гладжувти лоб спочатку зліва направо, а потім справа наліво. Рухи повторювати 4-5 разів.

3. Поверхневий масаж волосяної частини голови. Виконувати необхідно в поздовжному імасаж поперечномунапрямках. Рухи по всій шкірі голови справа наліво і згори донизу. Праву половину голови масажувати правою рукою, а ліву — лівою.

4.
Глибоке розтирання шкіри голови. Широко розчепіреними пальцями переміщувати шкіру голови, зсовуючи її знизу вгору і справа наліво. Правою рукою масажувати праву половину голови, лівою — ліву.

5.
Погладжування шкіри голови. Широко розчепіреними пальцями правої руки погладжувати всю шкіру голови у напрямку від лоба до потилиці, при цьому пальці не відривати від шкіри голови. Потім правою рукою погладжувати праву, а лівою рукою — ліву половину голови. Рухи повторюють 3-4 рази.

Четвертий метод.

Особлива увага за цим методом приділяється масажу потиличної частини.

На першому етапі протягом 2-3 хвилин робити кругові, а потім погладжувальні рухи. Нахилити голову вперед, поклавши її на стіл або на інше підвищення, так, щоб вам було зручно. Потім розмістити всі десять пальців на поверхні голови так, щоб великі пальці були посередині голови, а всіма іншими ніби покривають скроні. Кінчиками пальців робити кругові рухи.

Увага!

Дуже важливо, щоб тиск на шкіру  голови був ледь відчутним. Після того, як ви виконали ці рухи 10-15 разів, систематично міняйте ділянку масажу, щоб протягом 4-5 хвилин ним були охоплені всі ділянки голови.

Масаж передньої частини голови починати з так званих штовхальних, переміщувальних рухів.

масаж

Тиск, що здійснюється руками, треба дещо посилити, а потім спробувати шкіру голови з двох боків злегка зсунути у напрямку до центру голови. Повторити 10 разів, потім зсунути руки трохи ближче одну до одної і повторити масаж. Після 3-4 рухів покласти долоні на обличчя. Тоді як при штовхально-му масажі використовують обидві долоні, масаж, що базується на стискуванні, роблять двома чи трьома пальцями. При цьому не треба у прямому розумінні стискувати та м'яти шкіру, а лише трохи зсувати її ділянка за ділянкою.

Промасажувавши таким чином всю шкіру голови, на завершення процедури необхідно вибити на ній щось на кшталт барабанного дробу, діючи пальцями обох рук.

Крім масажу дуже корисна гімнастика для м'язів голови. Вона сприяє кращому росту волосся і його зміцненню. Ось декілька нескладних вправ:

1. Покладіть долоні рук з обох боків скронево-тім'яної ділянки, 10 разів енергійно зсуньте вперед-на-зад шкіру волосяної частини голови. Потім зробіть це вправо-вліво. В результаті має з'явитися відчуття приємного тепла.

2. Стискайте м'язи обличчя і голови так, щоб шкіра волосяної частини голови рухалась взад і вперед.

3.
Покладіть вказівні пальці обох рук на брови. Зробіть спробу підняти брови та скоротити лобні м'язи, долаючи опір пальців. Повторити вправу кілька разів.

Цілком ймовірно, що з першого разу виконання масажу чи гімнастики може видатися вам нелегкого справою. Але трохи наполегливості та терпіння дасть свої приємні й корисні плоди. І масаж, і гімнастика принесуть вам задоволення, а ваше волосся, завдяки поліпшенню кровообігу шкіри голови, оживе та засяє.

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Вчимося самостійно робити масаж