Наразі постає питання: як часто треба мити волосся? PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

мити голову

У старих виданнях по догляду за волоссям чітко регламентовані терміни його миття. Так, нормальне волосся рекомендовано мити кожні 7-10 днів, сухе — раз на 10-12 днів, а жирне з періодичністю у 5-7 днів

 

При цьому не враховано таких факторів, як мити головузабрудненість довкілля, задимленість і загазованість сучасних мега-полісів, стреси, незбалансоване харчування. Але ж всі перелічені фактори негативно впливають на стан волосся, сприяють його швидкому забрудненню.

Тому лікарі-гігієністи та перукарі-професіонали радять дотримуватись правила: волосся треба мити тоді, коли ви відчуваєте, що воно брудне або жирне. Якщо не вимити волосся в цей час, то часточки пилу і бруду почнуть розчинятися, порушуючи нормальне функціонування сальних залоз.

мити головуПеріодичність миття залежить і від місця проживання. У великих містах волосся забруднюється значно швидше, ніж у сільській місцевості чи в гірських районах, де повітря прозоре і чисте.

Умови роботи також впливають на процес забруднення. Людині, яка виконує важку фізичну роботу, треба мити голову кожні 3-5 днів.

Варто пам'ятати, що влітку і взимку волосся забруднюється інтенсивніше, ніж навесні і восени.

Важливе значення для збереження здорового волосся має час його миття. Мити голову краще вранці чи вдень, але не бажано цього робити у вечірні години. Якщо ж іншого виходу немає, слід ретельно висушити волосся.

Ще одне правило:
коротке волосся можна мити частіше, ніж довге. Бо якщо довге волосся мити часто, природний шар жиру не встигає рівномірно розподілитися по довжині волосини, і кінчики поступово стають ламкими і посіченими. Коли ж волосся коротке, природний жировий секрет досягає кінчиків швидше. Тому йому надмірне пересушування не загрожує.

 


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Наразі постає питання: як часто треба мити волосся?