Догляд за дитячим волоссям PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссям

догляд за дитячим волоссямМалюкам треба мити голову частіше за дорослих — не рідше ніж раз на тиждень. Адже дитина дуже активна, багато бігає, стрибає, а отже — більше пітніє. Тому на волоссі накопичується пил і бруд. Мити дитяче волосся треба обережно, не смикаючи і не сплутуючи його.

Ідеальна вода для такого миття — кип'ячена, але можна використати пом'якшену воду.

Найкраще використовувати "Дитяче" мило або спеціальні дитячі шампуні без домішок.

Якісний дитячий шампунь має бути прозорим, блідо-жовтуватого кольору.

Іноді шампуні для дітей виготовляють з екстрактом ромашки, який добре впливає Догляд за дитячим волоссямна ніжне та м'яке волоссячко.

Останнім часом на вітчизняному ринку з'явилися дитячі шампуні "2-в-1", але ми б не радили користуватись ними. Часте застосування шампуню з кондиціонером позбавляє ніжне дитяче волосся природної пружності.

Не можна вкладати дитину спати з мокрою головою.
Волосся слід ретельно витерти підігрітим рушником, дати підсохнути, а потім акуратно розчесати. Для цього виділіть індивідуальний гребінець для дитини, не забуваючи мити його хоча б раз на тиждень. При розчісуванні дійте дуже ніжно — не скубайте, не рвіть волосся — починайте розчісувати з кінчиків, а потім переходьте до коренів.

Не варто впадати у відчай, якщо у малюка одного-двох років волосся ріденьке і легке, як пух. З часом воно зміцніє, набереться сили. Всі матусі прагнуть бачити своїх хлопчиків, а особливо дівчаток, з густим розкішним волоссям. Але не треба забувати про генетику. Якщо волосся батьків не відзначається особливою густотою і пишністю, то й волосся їхніх малюків може мати саме батьківські ознаки. Головне, щоб голівка дитини завжди була акуратною, чистою, доглянутою.

Догляд за дитячим волоссямДуже шкодить дитячому волоссю сильне стягування різноманітними стрічками, резинками, заколками.
Не можна дуже туго заплітати кіски. Якщо волосся негусте і слабеньке, краще зробити відповідну дитячу стрижку. (Як виконати різноманітні дитячі зачіски і стрижки читайте у відповідних розділах цієї книги).

Слідкуйте, щоб малюк не носив дуже тісної чи занадто теплої шапки, тому що діти порівняно з дорослими більше потіють.

Влітку не допускайте, щоб дитина була під палючим сонцем з непокритою головою: під дією сонячного тепла відбувається надмірне розширення кровоносних судин, а це в свою чергу призводить до застійних явищ — погіршується живлення волосся, воно може випадати.

Для дитячого волосся дуже важливим є дотримання елементарного режиму:
якомога більше перебувати на свіжому повітрі, мати здоровий достатньої тривалості сон, побільше рухатись і вживати всі необхідні вітаміни. Ці нехитрі правила є запорукою того, що у малюків ніколи не виникнуть проблеми, пов'язані з волоссям.


 

 

Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Догляд за дитячим волоссям