Лікування сухої себореї засобами народної медицини PDF Друк e-mail
Стрижки - Догляд за волоссямлупаТатарське зілля (Аїр болотяний). Настій. Коріння рослини в пропорції 1 : 20 заливають окропом, настоюють 40 хвилин. Втирають у шкіру голови 2-3 рази на тиждень протягом 2 місяців.

Алтея лікарська. Олія. Насіння алтеї нагрівають на водяній бані протягом 1 години з рослинною олією у пропорції 1 : 20. Проціджують і втирають у шкіру голови двічі на тиждень. Курс лікування — 12-15 процедур. За потреби курс повторюють через 2-3 тижні. Це ефективний засіб проти лупи.

Материнка звичайна. Настій. Материнку заливають окропом в пропорції 1:15. Використовують як ополіску-вач або втирають у шкіру голови 2-3 рази на тиждень протягом 1 місяця. Інтервал між курсами — 3 тижні.

Льон звичайний. Олія. В аптеках продається готовий препарат лупалляної олії — літенол. Він збагачений комплексом ненасичених жирних кислот, що входять до групи вітаміну Р. Літенол втирають підігрітим у шкіру голови 2—3 рази на тиждень. Курс лікування — 2 цикли по 10 втирань, повторний курс через 2-3 тижні. Зберігають літенол у прохолодному темному місці щільно закоркованим.

Мати-й-мачуха. Настій. Листя запивають окропом в пропорції 1:15, настоюють 30-40 хвилин. Використовують як ополіскувач 2-3 рази на тиждень. Курс лікування 12-15 ополіскувань. Через 2-3 тижні курс можна повторити.

ТАЄМНИЦі У деяких публікаціях радять готувати ^АЙСТР^ настій з мати-й-мачухи та кропиви у рівних частинах. При сухій себореї такої комбінації краще не використовувати.

Лопух великий. Олія. Свіже подрібнене коріння молодого лопуха (не більше 1 року) заливають олією (мигдальною, соняшниковою, оливковою) у пропорції 1 : 3. Настоюють добу, потім нагрівають на водяній бані 1 годину і проціджують. Використовують так: підігріту олію втирають у шкіру голови двічі на тиждень. Після 8-10 втирань роблять перерву, потім курс повторюють. В аптеках продається готовий препарат реп'яхової олії.

Морква. Свіжа морква або моркв'яний сік — незамінний лікувальний і загальнозміцнювальний засіб при сухій себореї, бо містить провітамін А (каротин).

Обліпиха крушиноподібна. Обліпихову олію продають в аптеках. Ретельно змішати обліпихову олію з олією соняшниковою або живильним кремом у пропорції 1 : 9. Суміш втирають у шкіру голови двічі на тиждень. Курс лікування — 10 процедур.

лупаГоріх лісовий (ліщина). Зернятка ліщини товчуть у ступці з невеликою кількістю води (приблизно 0,1- 0,2% від маси горіхів) до однорідної маси. Цей препарат втирають у шкіру голови 2 рази на тиждень. Курс лікування — 20 процедур. Це стимулює ріст волосся і зменшує прояви сухої себореї, бо ядра горіхів містять 60-70% легкої жирної олії, що не висихає.

Петрушка городня (корінь). Олія. Коріння заливають рослинною (краще рициновою) олією в пропорціі 1:5. Нагрівають на водяній бані ЗО хвилин, потім проціджують. Теплу олію втирають у шкіру голови раз на 2 дні. Курс лікування — 1 місяць. Повторне застосування через 3 тижні.

Волошка синя. Ополіскувач. 2 столові ложки сухих чи свіжих квіток заливають 2 склянками окропу, настоюють 1,5-2 години, проціджують і додають f склянку яблучного оцту. Рекомендовано ополіскувати волосся цією настоянкою щоденно, при цьому не треба перед кожним ополіскуванням мити голову.

Тополя чорна (бруньки). Олія. Бруньки з будь-якою рослинноюлупа олією або з внутрішнім свинячим салом (здором) підігрівають протягом 1 години на водяній бані. Пропорція — 1:5. Потім фільтрують і втирають у шкіру голови 2-3 рази на тиждень. Курс лікування — 12-15 процедур. Можна повторити за 3 тижні.

Фіалка триколірна. Настій. Траву заливають окропом у пропорції 1:10. Використовують як ополіскувач З рази на тиждень. Курс лікування — 12-15 процедур. Повторний курс після двотижневої перерви.

Елеутерокок колючий. Крем. Використовують суміш аптечного екстракту коріння і спиртової настоянки на 40% спирті у пропорції 1:1. До суміші додають живильний крем у пропорції 1:10 (при занадто сухому волоссі — 1 частина суміші елеутерокока і 20 частин крему). Втирають у шкіру голови 2-3 рази на тиждень. Курс процедур — 10 втирань. Повторне застосування можливе через 3 тижні.

Хна. Крем. Хну ретельно змішують з теплою водою і будь-яким живильним кремом у пропорції 1:2:7. Приготовану суміш втирають у корені волосся 2 рази на тиждень.

 

 

Краса і Стиль

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Догляд за волоссям Лікування сухої себореї засобами народної медицини