Естетичні та психологічні принципи фарбування PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

ФарбуванняЯкщо ви вирішили перефарбувати волосся, то до цього процесу варто підійти дуже відповідально. Адже Ви не просто змінюєте свій колір волосся, але й прагнете по- новому виглядати у власному сприйнятті, а також змінити свій імідж для тих, хто Вас оточує. І якщо результат Вас не задовільнить, то виправити його буде значно важче, ніж змінити колір помади.

 

Тому психологічна перебудова, щодо сприйняття свого нового образу, вкрай необхідна. Слід врахувати ще один фактор: за 1 місяць волосся виростає на 5 – 10мм, і тому потребує постійного підфарбовування раз у 3 - 4 тижні.

 

Якщо ж Ви все-таки вирішили змінити свою зовнішність то необхідно Фарбуванняврахувати колір обличчя, очей, звичайно, волосся, тип обличчя і весь Ваш образ загалом.

 

Не залежно для чого ви фарбуєте волосся, чи щоб уникнути сивини, чи з декоративних міркувань - головною тенденцією є природній колір волосся і Ваша індивідуальність. Фарбування ж може лише приховати Ваші незначні недоліки.

 

Наприклад, жінкам з темними очима та засмаглою шкірою навряд чи пасуватиме волосся  світлих  кольорів – воно буде виглядати не природно. Тим, в кого волосся темне, не варто фарбуватися у сріблясті чи платинові кольори – вони будуть виглядати похмуро з кольором шкіри.

 

Щоб темне волосся з матовим відтінком засяяло та заіскрилося по-новому, оптимально підійдуть натуральні кольори: колір міді, золота червоного дерева, хни та інші.

Фарбування

 

Блондинкам пасує зміна кольору волосся на відтінки, близькі до золотистого, платиново-русявого і рудого. Жінкам скандинавського типу не рекомендовано фарбувати волосся у темно-каштановий і чорний кольори. Це пов’язано з тим, що у блондинок, як правило, світла, іноді бліда шкіра, і фарбування у темні кольори приведе до того, що обличчя «загубиться» у темній масі волосся, а зачіска ніколи не буде гармоніювати з кольором шкіри та очей.

 

Вийшли з моди й дуже світлі блакитно-попелясті тони, тому що вониФарбування виглядають штучно, до того ж їх можна отримати, тільки використавши велику кількість хімічного знебарвлювача.

 

Отже, вирішивши перефарбувати волосся, ви маєте пам’ятати,  що після фарбування зміниться ваш загальний стиль, кольорова гама одягу. Тому, як було зазначено вище, варто вибирати тон у межах вашого природного кольору, бо радикальна зміна не завжди дає бажаний результат.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Фарбування волосся Естетичні та психологічні принципи фарбування