Фарби подаровані нам природою PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

ФарбуванняНайдавнішим фарбувальним засобом, подарованим людством самою природою, є «басма». Цей рослинний барвник отримують з листя рослини індигофери. Висушене листя переробляють на порошок. Синій колір, характерний для басми, сполучаючи з червоним кольором хни, утворюють коричневі відтінки. Мішаючи пропорції басми та хни, а також змінюючи термін витримки суміші на волоссі, можна досягти різноманітних відтінків від світло шатенових до насичених каштанових і навіть чорний колір.

Популярним рослинним барвником є хна. Її виготовляють з висушеного листя кущів лавсонії, яка росте в Єгипті, Сирії, Туреччині. Це листя збирають тричі на рік, висушують та переробляють на порошок. Перший врожай лавсонії рахується Фарбуваннянайкращим.

Красячи волосся хною ми не псуємо волосся, а навпаки – поліпшує його структуру, додаємо йому пружності та еластичності. Жінки Сходу, які традиційно славляться міцним і густим волоссям, надають перевагу саме хні та басмі.

До певної міри хна є кислотним барвником, має жовтувато-червоний чи жовтувато-зелений колір. Хна також містить танін, цукор, смоли, жири.Завдяки цьому волосся не тільки забарвлюється, але й «підхарчовується» поживними речовинами. Хна діє лише на верхній шар волосся, у  внутрішній шар,  де містяться власне пігменти, вона не проникає.

ФарбуванняХна особливо корисна для слабкого, тонкого, виснаженого волосся.

Як вже сказано хна містить кислоти, тому процес окислення може розпочатись в самій упаковці, що значно погіршує ефект дії фарбника. Ось чому важливо дотримуватись правил зберігання хни: тримати її в темному прохолодному місці, в закритій упаковці. При порушенні зберігання під впливом вологи надмірного тепла, ця фарба псується, набуваючи темнобурого чи навіть чорного кольору.Фарбування Таку хну використовувати не варто.

Свіжа хна активно впливає на волосся, а її відтінки яскравіші.

Комбінуючи хну з іншими природними барвниками, наприклад, з волоським горіхом чи ромашкою, можна отримати красиві природні відтінки.

І на сам кінець варто пам’ятати кілька  правил пов’язаних з використанням  хни:

  • не варто фарбувати сиве волосся тільки хною, бо воно набуде яскравого, неприродного кольору. Краще скомбінувати хну з іншими природними барвниками;
  • після фарбування хною не можна знебарвлювати його хімічними барвниками.

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Фарбування волосся Фарби подаровані нам природою