Фарбування волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

ФарбуванняПрагнення змінити, вдосконалити свою зовнішність закладене в самій природі жінки. І одним з дієвих складових такої метаморфози є фарбування волосся. Що й казати, новий колір волосся або незвичний відтінок надає людині, її образу додаткового нюансу. Волосся можна відтінити, створити ефект сонячних відтінків, або радикально змінити природній колір. Але зміна, яку Ви обрали має Вам пасувати.

Фарбування

 

Причини, що спонукають жінок фарбувати волосся, можуть бути різними: хтось хоче проекспериментувати над своєю зовнішністю, хтось - приховати небажану та невчасну сивину; одні бажають змінити імідж, інші йдуть у ногу з модою.

 

Бажання змінити колір волосся не є оригінальною вигадкою наших сучасників. Ще в Давньому Єгипті, щоб приховати сивину, люди використовували воронячі та сорочачі яйця, жир чорних змій і звичайно ж, різноманітні рослини. З часів Римської імперії до насФарбування дійшло чимало свідчень і навіть рецептів, з яких видно, що для фарбування волосся у Фарбуваннякоричневий колір застосовували препарат, виготовлений на основі шкаралупи волоського горіха. У епоху Відродження у Венеції ознакою шляхетного походження і витонченого смаку було біляве волосся. Це привело до того, що багаті венеціанки годинами просиджували у спеціально облаштованих легких спорудах без даху і безжально випалювали своє волосся, змочене спеціальними розчинами. А щоб розбавлення було рівномірним, пасма розкладали на крисах широких солом’яних капелюхів без денця. Ті давні фахівці, що володіли рецептами фарбування волосся, зберігали рецепти у великій таємниці і вимагали за фарбування великих грошей.

 

На сьогоднішній день ми маємо величезний вибір препаратів і барвників, і кожна жінка без проблем може змінити свій колір волосся. Ви не повинні забувати, що фарбоване волосся потребує великої уваги та догляду.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )