Швидка допомога при невдалому фарбуванні PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

допомога при фарбуванніБудь-який хімічний барвник спричиняє певне пошкодження волосся.

Абсолютно нешкідливою є фарба для волосся рослинного походження (хна, басма, лушпиння цибулі, кава, ромашка та інші). Однак найсуттєвішим недоліком хімічних барвників є їх негативний вплив на шкіру. Тому, хай який засіб для фарбування волосся ви обирете, обов'язково перевірте, чи немає у вас на нього алергічної реакції.

Тестування барвника на сумісність з шкірою описане вище. Після нанесення фарби треба уважно слідкувати за протіканням реакції і періодично прочісувати гребінцем волосся тім'яної ділянки та ділянки біля скронь, щоб упевнитись, що структура волосся не пошкоджена.

Якщо волосся ламається і багато залишається на гребінці, то фарбувальну суміш необхідно негайно змити, бо це ознака опіку волосся. Коли це сталося, вкрай необхідно виконати одну з цих процедур:

1. Промийте волосся розчином солі та перекису водню (100 г солі та 1 столова ложка перекису водню на 1 л води). Ополіскування виконуйте двічі на день.допомога при фарбуванні

2.
Прикладіть на 15 хвилин до пошкодженої шкіри голови чи обличчя тканину, змочену настоянкою з ромашки аптечної. Процедуру повторіть через 3 години. Препарат приготуйте таким чином: квіти ромашки всипте у киплячу воду (1 склянка), охолодіть і процідіть.

Іноді буває і так, що фарба, яка довгий час не давала жодного подразнення, раптом починає викликати алергію. У будь-якому разі від неї необхідно відмовитись, бо довгочасний вплив одного й того ж подразника може викликати стійкі та досить великі за площею ураження шкіри голови.

Навіть якщо ви добре переносите хімічні барвники, за постійного їх використання обов'язково профілактично підліковуйте волосся спеціальними бальзамами, засобами для живлення волосся, а також скористайтесь рецептами натуральних масок і ополіскувачів, уміщеними у цій книзі.

 

 


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Фарбування волосся Швидка допомога при невдалому фарбуванні