Фарбування сивого волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

сиве волоссяПоява сивого волосся — безповоротний фізіологічний процес. Він є суто індивідуальним, бо у декого сивина з'являється у поважному віці, але трапляється і у зовсім молодих людей. У будь-якому випадку це не слід сприймати як катастрофу.

Існує безліч способів замаскувати небажану сивину. І який з них обрати, залежить від кількості сивого волосся. Якщо сивини близько 30%, її можна приховати за допомогою тонування. Якщо понад 50% — знадобиться або м'яка фарба, або інтенсивне тонування з невеликим вмістом окислювача (освітлювальної рідини).

За наявності сивини колористичні відтінки слід обирати на тон світлішими, ніж натуральний колір, тому що вони будуть вигідніше гармоніювати з кольором шкіри, яка з плином часу стає світлішою.

Якщо у вас з'явилося перше сиве волосся, спробуйте мити голову відтінковими шампунями. Вони одночасно є миючими та фарбувальними засобами. Стійкість тонування залежить від ступеня проникнення фарбувального препарату вглиб волосся. Найкращий ефект за малої кількості сивини дають відтінкові шампуні кольору вашого натурального волосся. Вони добре освіжають природний блиск волосся, а сивина, зафарбована тонувальним шампунем, виглядатиме, як світлі промінчики.

Увага! Не варто користуватися відтінковимишампунями, якщо кількість сивини перевищує 50%. Шампуньсиве волосся не зафарбує сивину, а через контраст з темним волоссям його колір буде видаватися нерівномірним.

Волосся попелястого кольору з невеликою кількістю сивини виглядатиме привабливо після використання відтінкових шампунів теплих нюансів:"золотистий блондин", "медовий блондин" та "коньячних" відтінків. Від тонування інтенсивнішими кольорами слід утриматись, бо вони будуть виглядати на сивому волоссі дуже контрастно.

Якщо сивини у волоссі 30-40%, краще фарбувати його м'якою фарбою з невеликим вмістом окислювача. Непогано виглядає волосся, пофарбоване сходинками, коли світліше волосся плавно переходить у темніший колір.

До волосся з великою кількістю сивини (понад 50%) досить важко дібрати оптимальний колір, який би зафарбував сивину натурального волосся, але це все ж таки можливо. Дібравши правильний тон, неважко підфарбувати волосся у домашніх умовах. Тільки не забувайте сиве волоссяраз на місяць підфарбовувати відрослу сивину.

Сиве волосся, на відміну від натурального, гірше піддається моделюванню, тому після миття бажано ополіскувати його пом'якшувальними відварами трав, після миючого засобу використовувати кондиціонери і бальзами.

Увага! Якщо сивого волосся багато, мийте його відтінковим шампунем зі сріблястої гами кольорів. Це сиве волоссянадасть волоссю оригінального блиску.

Жінкам з благородною сивиною дуже пасують короткі модельні зачіски.

Хай якого ви віку, якщо у вас сиве волосся і ви вирішили його перефарбувати, краще обрати відтінок на тон світліший за колір вашого волосся, тому що занадто яскраві фарби, особливо темні, тільки підкреслюють втому і блідість шкіри.

Жовтуватий відтінок сивого волосся можна нейтралізувати за допомогою синьки, яку додають до води для ополіскування волосся. Але блакитний відтінок має бути ледь помітним.

Як правило, літнім пані не пасує і яскраво-рудий колір. Він надає шкірі жовтуватого чи сіруватого відтінку, акцентує увагу на зморшках, обличчя виглядає втомленим.

Пам'ятайте, кожного разу, вириваючи сиву волосину, ви сприяєте збільшенню кількості сивини.

Річ у тому, що корені сивого волосся біля основи фолікула виділяють сироватку, яка, проникаючи на інші ділянки шкіри, сприяє зараженню інших волосин. Якщо вам дуже кортить позбавитися сивої волосини, акуратно зріжте її манікюрними ножицями. Якщо сива волосина вичісується, не слід хвилюватися: це свідчить про те, що вона слабка і не може утримуватися у волосяному мішечку.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )