Мелірування PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

Існує метод, за допомогою якого, не піддаючи волосся тотальному знебарвленню, можна створити ефект меліруваннясонячних блискіток. Суть цього методу полягає в частковому знебарвленні волосся, а називається він меліруванням. Цей спосіб дозволяє зберегти волосся здоровим і красивим, а зачіску зробити більш привабливою.

З допомогою мелірування, можна надати зачісці неповторної своєрідності. Навіть у напівтемній кімнаті така зачіска створюватиме ефект гри сонця у волоссі.

меліруванняЧасткове знебарвлення виконують так само, як і повне, його можна поділити на декілька етапів.

Для виконання мелірування виділяють певну ділянку волосся, частково знебарвлюють. Волосся просушують, а потім, визначивши ділянку для додаткового знебарвлення, знову піддають висвітленню цю частину волосся. Після висушування визначають ділянку волосся для третього додаткового знебарвлення. Тепер можна використати інший за кольором відтінковий нюанс.

Наприклад, у кругловидої людини після формотворчої стрижки з пишною тім'яною ділянкою і гладенькими підкороченими пасмами на скронях найкраще за все виконати мелірування на пасмах тім'яної ділянкии з поступовим переходом кольорової гами від натурального кольору волосся до платинового.

Якщо у людини прямокутне (квадратне) обличчя, то краще за все зробити стрижку завдовжки до підборіддя і виконати відтінкове знебарвлення волосся на рівні очей і нижче, при цьому ефектніше буде виглядати відтінкове знебарвлення, виконане зсередини пасом, бо воно візуально надає обличчю овальної форми. Пасма волосся в такому разі укладають хвилею від обличчя в ділянці вух, і колористичний ефект стає особливо виразним.

меліруванняХоча мелірування з дуже модного прийому перейшло в розряд повсякденного способу урізноманітнити свою зовнішність, все ж досить багато жінок звертаються саме до часткового фарбування окремих локонів. Особливо доречно виглядає ефект сонячних відблисків на сивому волоссі, бо досить успішно приховує сивину.

Технологія мелірування в домашніх умовахмелірування

Найкраще це зробити за допомогою спеціального диска з дірочкою або за допомогою половинки кульки для гри у пінг-понг.

У першому випадку волосся зачісують на тім'яну частину голови, зверху накладають диск з фольги, в центрі якого роблять отвори. Ті пасма, які піддаватимуться меліруванню, за допомогою шпильки чи гачка для в'язання протягають крізь дірочку, викладають на поверхню диска і обробляють знебарвлювальною сумішшю.

У другому випадку
кульку для пінг-понгу ділять на дві половинки, на кожній роблять хрестоподібні надрізи. Шпилькою чи гачком для в'язання прихоплюють тоненьке пасмо волосся, протягують його крізь надріз кульки. Це ж пасмо волосся протягують крізь другу половинку. Після цього на проміжки між половинками кульок наносять знебарвлювач.

Увага! Якщо волосся довге, то на одне пасмо волосся можна використати не дві, а більше півкульок.

меліруванняЯкщо ж ви бажаєте висвітлити тільки кінчики волосся, то для цього зручно скористатися хлорвініловими трубочками для коктейлів. Для зручності таку трубочку краще розрізати на дві-три частини, щоб полегшити протягування волосся крізь неї. Технологія знебарвлення відповідає тій, що описана у попередніх способах.

Ефектно виглядає волосся, знебарвлене методом "золотий пил". Для виконання такого знебарвлення у пульверизатор заливають 30%-ий розчин перекису водню і за допомогою пульверизатора наносять на волосся. Беруть ситечко з маленькими отворами, засипають у нього порошок "Блондоран-Супра" і обсипають ним волосся. Потім знову зволожують волосся перекисом водню. Залишають суміш на голові на 15-20 хвилин, після чого змивають ополіскувачем, до складу якого входить лимон чи оцет.

Оригінально виглядає так званий трафаретний метод фарбування волосся. Для його виконання вам знадобиться фольга чи шматок нейтральної пластмаси, з якої витинають меліруваннянеобхідну фігуру. Закріпляють фольгу чи пластмасу на голові у визначеному місці.

Подальша технологія обробки волосся відповідає описаним вище.

ТАЄМНИЦІ. При трафаретному способі фарбуванняможна користуватися не тільки фарбами, а й відтінковими лаками, які не шкодять волоссю і легко змиваються.

Для того, щоб не тримати знебарвлювач на волоссі дуже довго, можна додати у фарбувальний розчин кілька крапель нашатирного спирту. Але при цьому слід пам'ятати, що його надлишок може надати волоссю небажаного рудого відтінку.

 


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )