Рецепти фарб із басми та хни PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

Залежно від технології приготування барвників із хни можна домогтися величезної різноманітності відтінків,рецепти хни і басми їхня інтенсивність залежить від природного кольору волосся. Темніше волосся даватиме відповідний темніший відтінок. Наприклад, волосся чорного кольору, пофарбоване хною, набуде чудового відтінку темного червоного дерева.

Рудий відтінок

25 г хни вміщують у скляний посуд і, безперервно помішуючи, додають воду, нагріту до 70-90°С до отримання однорідної маси. Охолоджену до температури 40-50°С масу швидко й рівномірно наносять на попередньо вимите й висушене волосся. Його розчісують гребінцем з широкими зубчиками, надягають на голову поліетиленовий капелюшок і обгортають голову рушником. Суміш рецепти хни і басмизалишають на 2,5 години, потім споліскують теплою водою без миючих засобів.

Каштановий відтінок

25 г хни вміщують у скляний посуд і, безперервно помішуючи, заливають відваром міцного чаю (3 чайні ложки на склянку). Замість чаю можна використати міцну мелену каву чи відвар кори крушини. Суміш використовують як у попередньому рецепті.Відтінок червоного дерева. Подрібнену хну засипають у посуд і додають сік журавлини до одержання однорідної маси консистенції сметани. Заздалегідь зволоживши волосся соком журавлини, наносять барвник. Волосся ретельно розчісують гребінцем з широкими зубчиками, надягають поліетиленовий капелюшок і обгортають волосся рушником. За 6 годин волосся споліскують теплою водою без миючих засобів.

Відтінок вишнірецепти хни і басми

Подрібнену хну заливають вином типу "Кагор", підігрітим до температури 70°С. У розчин можна додати рідкого мила. Охолоджену до температури 40-5СГС суміш рівномірно наносять на попередньо вимите і підсушене волосся. Після цього його розчісують гребінцем з широкими зубчиками, надягають на голову поліетиленовий капелюшок, обгортають рушником. Суміш залишають на 2,5 години, потім споліскують теплою водою без використання миючих засобів.

Каштановий колір

25 г хни змішують з 3 г сухого листя і стебел ревеня, розтертих на порошок. Суміш заливають гарячою водою до консистенції сметани. Використовують, як вказано у попередньому рецепті.

рецепти хни і басмиТемно-каштановий колір

Хну заливають відваром крушини до консистенції сметани. Для відвару беруть 100 г крушини, заливають її 500 г води і кип'ятять протягом 15 хвилин у закритому посуді. Використовують, як вказано у попередньому рецепті.

Для досягнення чорного, темно-каштанового і каштанового кольору хну змішують з басмою.

Каштановий колір

16 г хни змішують з 9 г басми, заливають гарячою водою до консистенції сметани. Використовують у послідовності, описаній вище.рецепти хна і басма

Чорний колір. 9 г хни і 16 г басми заливають гарячою водою, суміш витримують на голові протягом 2,5 годин під поліетиленовим капелюшком і рушником. Змивають теплою водою без використання миючих засобів.

Пропорції, наведені у даних рецептах, розраховані на волосся середньої довжини. Для довгого густого волосся кількість всіх інгредієнтів подвоюється.

Волосся, оброблене натуральними барвниками, завжди виглядає привабливіше, ніж волосся, фарбоване хімічними барвниками.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Фарбування волосся Рецепти фарб із басми та хни