Класифікація барвників для волосся PDF Друк e-mail
Стрижки - Фарбування волосся

 

Існує певна класифікація барвників для волосся. Обираючи препарат, необхідно завжди звертати увагу на цифри, проставлені на упакуванні.барвники

Всього існує 4 групи барвників:

I — освітлювальні та відбілювальні барвники;

II — хімічні барвники;

III — тонувальні або відтінкові барвники;

IV — натуральні чи рослинні барвники.

Використання освітлювальних і відбілювальних фарб

Знебарвлюючи волосся, слід пам'ятати, що знебарвлення — це окислення пігменту, тобто не для всіх типів волосся можна використовувати цю групу барвників. Обробляти освітлювальними і відбілювальними барвниками можна тільки здорове сильне волосся, тоді як хворе і виснажене може повністю втратити життєздатність і почне випадати.

До першої групи барвників належать: перекис водню, гідроперит, а також повністю готові до використання засоби "Блондоран-ліквід", "Блондоран-супра", "Блон-декс" та інші.

Якщо у вас абсолютно здорове волосся, можна самостійно приготувати суміш для освітлення на основі перекису водню.

барвникиДля цього на 50 мл 30% розчину перекису водню взяти 40 мл дистильованої води, 10 мл безбарвного шампуню і 5 крапель нашатирного спирту. Для отримання 30% перекису водню необхідно 1 таблетку гідропериту розчинити в 1 мл води або 1 таблетку перекисуводню — в 4 мл води. Слід пам'ятати, що суміш не можна довго зберігати, бо на повітрі розчин втрачає всі свої властивості, тому недопустимо користуватися приготованою сумішшю кілька разів поспіль.

Найбезпечніше ж застосовувати промислові фірмові барвники, які у великій кількості продаються у спеціалізованих магазинах і парфумерних секціях.

Наприклад,
використовуючи засіб для освітлення "Блондоран-супра" беруть такі пропорції: змішують 20 мл 30% перекису водню і 20 мл дистильованої води, додають 1 ложку засобу, що міститься в упаковці "Блон-доран-супра", трохи безбарвного нейтрального шампуню (краще використати шампунь для дітей) і 3-4 краплі нашатирного спирту.

Для ослабленого волосся замість 20 мл **"АЙСТР^ дистильованої води використовують 10 мл бальзаму для волосся і 10 мл води.Мистецтво знебарвлення полягає в отриманні бажаного кольору без порушення природної структури волосся.

Агресивний вплив лужного середовища на волосся може призвести до того, що захисні лусочки волосини, розкрившись під час фарбування, можуть дістати опік. Волосся в такому разі важко розчісується, стає ламким, бо втрачає захисний шар. Воно вимагає неодмінного щоденного лікування бальзамом, який заповнюватиме простір між лусочками, захищаючи волосся від згубного впливу зовнішніх факторів і живлячи його.барвники

Пам'ятайте, що неправильна технологія знебарвлення призводить до того, що у разі дефіциту жирової змазки на шкірі голови лужні суміші всмоктуються в корені волосся, послаблюють його, результатом чого може стати випадання. Тому перш ніж розпочати процедуру знебарвлення, уважно ознайомтесь з інструкцією по використанню або скористайтеся порадами, вміщеними у цій книжці.

Хімічні барвники. Використовуючи барвники цієї групи, треба враховувати індивідуальну стійкість пігменту волосся і наявність сивини.Ці барвники характеризуються величезною гамою кольорів і досить прості у використанні. Але, обираючи сучасні фарби імпортного виробництва, слід врахувати, що після фарбування протягом певного часу волосся здатне змінювати колір; крім того перефарбовування волосся у світліші кольори вимагає застосування перекису водню у сильніших концентраціях, що негативно впливає на структуру волосся.

Сучасні барвники таких фірм, як "Londa", "Wella", "L'Oreal", вітчизняна фарба "Каприз" фірми Ельфа та інші зручні, прості у використанні саме в домашніх умовах. Принцип їхньої дії полягає в тому, що під час фарбування хімічними барвниками з перекису водню виділяється кисень, який окислює основу барвника, перетворюючи її з безбарвного розчинного стану у важкорозчинний засіб певного кольору. Це і є та фарба, яка надає нового кольору вашому волоссю.

барвникиІснує кілька простих правил, дотримуючись яких, ви матимете бажаний результат: купуючи фарбу, важливо переконатись, що термін її використання не вичерпаний, бо в іншому разі використання препарату не дасть бажаних результатів; необхідно дотримуватись інструкції, послідовно виконуючи всі зазначені в ній дії; фарбуючи волосся, краще заздалегідь зробити тестування засобу на одному локоні; перед фарбуванням волосся необхідно перевірити реакцію шкіри на фарбу. Для цього на ділянку шкіри за вухом або на внутрішню ділянку ліктьового суглоба нанести фарбу. Важливо, щоб на цю ділянку не потрапляла вода. Хвилин за 20-30 фарбу змивають. Якщо протягом 24 годин після проби на шкірі не з'явиться подразнення, можна сміливо фарбувати волосся.

Тонувальні або відтінкові барвники. Такі фарби використовують, щоб надати волоссю різноманітних відтінків. Ця група барвників ідеально підходить для проведення експериментів у пошуках неповторного власного стилю, бо дія їх нетривка, вони досить швидко змиваються. В середньому тонувальні і відтінкові барвники розраховані на 4 тижні. Часточки цієї групи фарб проникають в пори та тріщинки волосини, ніби обгортаючи волосся. Саме тому ламке, виснажене волосся сприймає цю групу фарб значно краще, ніж здорове і еластичне.

Тонувальні препарати можна змішувати між собою, домагаючись необхідного відтінку. Так, для отримання сріблястих відтінків на знебарвленому волоссі, яке виглядає жовтуватим, добре змішати сріблястий і блакитний тонувальні засоби. Таким чином повністю знищується небажаний рудуватий відтінок. Добре зарекомендували себе як надійні і цілком безпечні відтінкові пінки таких фірм, як. "Londa", "Wella", "L'Oreal", "Palette" та інші. Технологія використання цих засобів детально описана в інструкціях, які входять до комплекту.

Якщо волосся виглядає втомленим, можна скористатися відтіночним шампунем чи ополіскувачем, до складу якого входять рослинні екстракти (наприклад, від Rilken). Після використання таких засобів волосся має приємний блиск, стає гладеньким і виглядає здоровим.

Для досягнення нетривкого колористичного ефекту можна скористатися фарбувальними пінками. До їхнього складу входить тонувальний засіб, який залишає на волоссі не тільки пігменти, але й крихітні блискучі часточки.

Рослинні барвники. Вони не тільки змінюють колір волосся, але і оздоровлюють його. За допомогою цих барвникифарб можна не тільки змінити відтінок волосся, але й повністю пофарбувати його, незважаючи на те, яку структуру воно має, чи здорове і чи є у ньому сивина.

Але необхідно пам'ятати, що волосся, яке було пофарбоване хімічними барвниками, не піддається фарбуванню рослинними засобами.

Рослинні барвники характеризуються стійкістю , дають абсолютно натуральні кольори та мають різноманітну гаму: від золотистого і світло-платинового до чорнокоричневого з безліччю відтінків. Багато з рослинних барвників значно поліпшують структуру волосся, сприяють його зміцненню, прискорюють ріст.

Цими барвниками можна фарбувати волосся у темну гаму кольорів або надати йому світліших відтінків.Для отримання золотистих нюансів звичайно використовують такі барвники: хміль звичайний, опале березове листя, календулу. Для надання волоссю світлого відтінку соломи використовують паростки ячменю, деревій звичайний.

Щоб волосся набуло золотисто-рудуватого відтінку, використовують аптечну ромашку, каштанового — користуються барвниками з обліпихи крушиноподібної, кропиви дводомної, кори крушини.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Фарбування волосся Класифікація барвників для волосся