Про креативні стрижки PDF Друк e-mail
Стрижки - Креативні стрижки

Про креатив:креатив

Основа - стрижки різної довжини.

Акценти - чілки, пасма, локони.

Нюанси - будь-які варіанти колорування.

Загальні вимоги - природність і легкість укладання для повсякденного життя.

креатив

У дорогих авторських салонах співпрацюють в одній команді як фахівці-трихологи, так і висококваліфіковані перукарі-стилісти. Поряд з лікувальною косметикою для волосся використовуються унікальні засоби для лікувального та оздоровчого стайлінга, найостанніші розробки стилістів за біологічними укладаннями та лікувальними технологіями стрижок.

креатив

креатив

креатив

 

Креативна зачіска - це не тільки ультрамодне явище, але і ніжний догляд за волоссям. Вам потрібна зачіска, що не потребує укладання - саме така технологія стрижок практикується в сучасному перукарському мистецтві. Ви можете повернути «на місце» свою укладку просто помивши голову і «струснувши» волоссям! Ви будете насолоджуватися своєю новою стрижкою не менше 5 тижнів!

 

Креативні стрижки умовно класифікують на «носительські» і «подіумні». Перед тим, як вибрати подіумний варіант, спробуйте визначити, скільки часу ви будете носити цю стрижку і чи готові ви до ускладнень, які вона здатна викликати.

 

креатив

 

Креативні стрижки можуть мати найрізноманітніші форми, обсяги. Воникреатив часто поєднують пасма різної довжини та забарвлення. Разом з довгим волоссям на голові можуть з'явитися і поголені зони. Ступінчасті, рвані чілки, незвичайні кіски, часом навіть картини з волосся - неповний перелік доступних креативних стрижок.

 

Однак навіть сама яскрава, креативна стрижка, з фарбуванням або без нього, не повинна виглядати "сама по собі", як часто виходить, якщо вона виконується в розриві від зовнішнього вигляду і способу життя клієнта. Креативна зачіска - це, перш за все, спосіб підкреслити індивідуальність. Зараз немає категоричного поняття: «це модно» або «це носять абсолютно всі». Якщо людині до лиця якась стрижка або укладання - вона її і носить.

Індивідуальність - це тенденція, яка буде лише прогресувати.

Тож вибираймо те, що нам до вподоби!

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )