Стрижка «Сходинками» PDF Друк e-mail
Стрижки - Дитячі стрижки

   

 1. Перший етап стрижки – поділ волосся на чотири ділянки.

 2. Вертикальним проділом ділять голову на дві частини і зачісують волосся під кутом 90* до голови.

 3. Уздовж цього вертикального проділу відокремлюють пасмо, затискають його між пальцями і відтягують волосся так, щоб пальці були на відстані 2-3см від поверхні голови.

 4. Пасмо стрижуть, орієнтуючись на положення середнього пальця.

 5. Між пальцями затискають іншу частину пасма, що залишилося, з частиною щойно підрізаного волосся і стрижуть. Довжина волосся у напрямку до маківки має поступово збільшуватись. Це пасмо є базовим для потиличної ділянки.

 6. Поряд зі щойно підстриженим волоссям вертикальним проділом виділяють наступне пасмо, прихоплюють його разом з волоссям базового і стрижуть, орієнтуючись на його довжину.

 7. Так стрижуть волосся першої і третьої ділянок.

 8. Далі роблять нижній зріз. Для цього накладають руку зовнішнім боком долоні на потилицю дитини, щоб мізинець був на рівні майбутнього зрізу.

 9. Вздовж мізинця зістригають перше пасмо.

 10. Пасма зліва і справа стрижуть, орієнтуючись на довжину щойно підстриженого волосся.

 11. Горизонтальним проділом за лінією росту волосся над лобом відокремлюють пасма волосся від лобу до потилиці це базове пасмо.

 12. Це пасмо прихоплюють разом з частиною вже підстриженого волосся потиличної ділянки і стрижуть, орієнтуючись на довжину потиличного пасма.

 13. Вертикальним проділом  над вухом виділяють пасмо, піднімають його перпендикулярно до голови, прихоплюють з частиною волосся потиличної ділянки і базового переднього пасма.

 14. Пасма підстригають, орієнтуючись на довжину вже підстриженого волосся.

 15. Так стрижуть решту волосся третьої ділянки, поступово просуваючись уперед. Останні пасма краще стригти, трохи відводячи їх  назад, це зробить чубчик довшим.

 16. Закінчивши стригти волосся, необхідно зробити окантування вуха.

 17. Щоб перехід від потиличної ділянки до пасма над вухом був плавним, це волосся вичісують вперед та прихоплюють разом з частиною волосся потиличної ділянки. Тримаючи пальці під кутом, волосся вирівнюють за довжиною базового пасма.

 18. Окантування на чубчику пряме.

 19. Щоб перехід між чубчиком і скронево-бічними ділянками був плавним, цю частину волосся відчісують донизу і вперед разом з частиною волосся чубчика скроневої ділянки.

 20. Другу бічну ділянку стрижуть так само.

 

Що потрібно до даної стрижки: гребінець, ножиці, фен, щітка.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )