Романтична стрижка ( для хлопчика ) PDF Друк e-mail
Стрижки - Дитячі стрижки

   

 1. Перший етап – поділ волосся на робочі ділянки. Для цього проводять дугоподібний проділ від вуха до вуха через маківку і фіксують затискачами скроневу-тім’яну ділянку. Потім горизонтальним проділом, що проходить через потиличні бугри, відокремлюють верхню потиличну ділянку від нижньої.

 2. За лінію росту волосся на шиї горизонтальним проділом відокремлюють перше пасмо, відчісують його на шию і роблять окантування по прямій за лінію росту волосся на шиї або трохи нижче.

 3. Паралельно до цього базового пасма виділяють наступне, відчісують донизу, прихоплюючи разом з базовим, і стрижуть йог на рівні з внутрішнього боку долоні.

 4. Прийом накладання пасма на пасмо стрижуть усю нижню потиличну ділянку, потім верхню до межі з маківкою, виділяючи пасма горизонтальним проділами. Щоб надати об’єму потиличній ділянці, цю частину стрижуть із зовнішнім градуюванням під кутом 30-45*. Кінчики волосся стрижуть зубчиками, використовуючи спеціальні ножиці.

 5. Над вухом горизонтальним проділом з обох боків виділяють тонке пасмо, відчісують його донизу на вухо і роблять окантування – пряма скроня, вухо відкрите.

 6. Дугоподібним проділом навколо обличчя за лінією росту волосся над лобом, на скронях, над вухом виділяють перше пасмо, відчісують його на обличчя і стрижуть з внутрішнього боку долоні по увігнутому контуру, починаючи з чубчика. Окантування на чубчику пряме, трохи нижче брів, оформлюють зубчиками.

 7. Прийомом накладання пасма на пасмо стрижуть усю скроневу-тім’яну ділянку до маківки, виділяючи пасма дугоподібними проділами від вуха до вуха, відчісуючи їх на обличчя і оформлюючи кінчики волосся зубчиками. Щоб надати зачісці більше об’єму, стрижуть із зовнішнім градуюванням, стрижуть із зовнішнім градуюванням, відтягуючи пасма під кутом 30-45*.

 8. В середині тім’яної ділянки вертикальним проділом відокремлюють пасмо, піднімаючи його перпендикулярно до голови та стрижуть із зовнішнього боку долоні завдовжки 10-12см, орієнтуючись на довжину чубчика, поступово збільшуючи довжину волосся до потилиці.

 9. Це пасмо є базовим. З обох боків від нього вертикальними проділами відокремлюють пасма, підчісують їх до базового пасма, прихоплюють разом з ним і стрижуть на його рівні. Таким способом поступово до базового пасма підчісують усе волосся тім’яної ділянки, і стрижуть його на рівні базового із подовженням біля маківки. Кінчики волосся філірують зубчиками.

 

Що потрібно до даної стрижки: заколки, гребінець, ножиці, зубчасті ножиці, фен, щітка, бритва.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Дитячі стрижки Романтична стрижка ( для хлопчика )