Стрижка «Сессун» для дівчаток PDF Друк e-mail
Стрижки - Дитячі стрижки

   

 1. Волосся ділять на чотири частини.
 2. Звільняють від заколок, пасма першої ділянки. Горизонтальним проділом ділять цю ділянку на дві частини. Пасмо верхньої ділянки вічісують нагору і закріпляють. Пасмо нижньої ділянки вичісують донизу. Так само готують ділянку № 2.
 3. Голову дитини нахиляють вперед. Середню частину волосся потиличної ділянки прихоплюють пальцями лівої руки і затискають на рівні майбутнього зрізу.
 4. Кінчики пасма середньої частини стрижуть по прямій лінії, спрямовуючи вертикально донизу.
 5. пасма волосся з права і з ліва зачісують донизу, прихоплюють разом з частиною щойно підстриженого волосся середнього пасма і стрижуть, орієнтуючи на його довжину.
 6. Щоб перевірити, чи рівно підстрижене волосся нижньої потиличної ділянки, з двох боків беруть тоненькі пасма і з’єднують їх в центрі потиличної ділянки. Якщо одне із пасом нерівно підстрижене, його вирівнюють за довжиною середнього пасма.
 7. Цей зріз є базовим для всієї стрижки. З першої і другої ділянок горизонтальними проділами виділяють ще по два пасма, вичісують їх донизу і стрижуть на рівні базового, залишаючи волосся на 1-2см довшим, ніж базове пасмо.
 8. Спочатку стрижуть середнє пасмо.
 9. Потім вирівнюють за його довжиною краї.
 10. Способом, описаним вище, перевіряють точність зрізу.
 11. Наступний етап – стрижка волосся передніх ділянок. Для цього звільняють пасма третьої ділянки і вичісують їх донизу. Ділять волосся на дві частини, при цьому верхню частину захоплюють, щоб не заважала, а нижню залишають вільною.
 12. Пасма нижньої частини прихоплюють з частиною підстриженого волосся потиличної ділянки і стрижуть, орієнтуючись на довжину останнього.
 13. Відокремлюють ділянку чубчика, вичісують його донизу на обличчя і стрижуть на рівні перенісся.
 14. Довжина щойно підстриженого чубчика і раднішого підстриженого пасма скронево-бічних ділянок є базовою.
 15. Тепер потрібно виконувати плавний перехід між цими базовими пасмами, зрізавши між ними волосся під кутом. Для цього волосся третьої ділянки вичісують уперед, прихоплюють нижню половину пасма між пальцями таким чином,  щоб пальці були спрямовані в бік . Середній палець має лежати на лінії, що проходять по бічній поверхні носа до центра підборіддя.
 16. Пасмо, затиснене між пальцями, стрижуть по вертикальній прямій, орієнтуючись на довжину волосся нижньої його частини.
 17. Верхню половину третьої ділянки також вичісують уперед, прихопивши невелику частину чубчика і щойно підстриженого волосся. Пальці із затисненим між ними пасма тримають вертикально вздовж вилиці і стрижуть волосся за лінією, яка з‘єднують зрізи чубчика та нижньої частини волосся.
 18. Отримавши плавний перехід між довгою і короткою частинами волосся, звільняють від заколок волосся третьої зони і стрижуть йогою орієнтуючись на довжину щойно підстриженого волосся.
 19. Так само стрижуть усе волосся четвертої ділянки. Закінчивши стрижку передніх ділянок, необхідно перевірити її симетричність. Для цього волосся зачісують трохи на перед. Пасма мають обрамовувати обличчя зліва і справа абсолютно одинаково.

 

Що потрібно до даної стрижки: заколки, гребінець, ножиці, фен, щітка.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Дитячі стрижки Стрижка «Сессун» для дівчаток