Стрижка « Каре» PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки
  1. Волосся ділять навпіл вертикальним проділом, що проходить від середини лобка через маківку аж Каредо середини шиї.
    На шиї з двох боків від вертикального проділу виділяють дугоподібним проділом перше пасмо, відчісують його до низу, вистригають увігнуте окантовування вище лінії Жіноче волосся ненабагато поступається за міцністю сталевому дроту такого ж діаметру.

  2. .З двох боків від вертикального проділу косими проділами виділяють наступне пасмо, відчісують його донизу і стрижуть на рівні попереднього з внутрішнього боку долоні з подовженням до обличчя. Кожне наступне пасмо має бути на 1 – 2мм довшим за попереднє.

  3. Всі наступні пасма виділяють косими проділами, відчісують донизу і стрижуть на  1-2мм довшими, ніж попереднє пасмо. Під час стрижки долоню слід тримати паралельно до косих проділів. Таким чином пасмо за пасмом стрижуть всю потиличну ділянку до верхнього краю вуха.

  4. Горизонтальним проділом одночасно з двох сторін виділяють пасмо над вухами. Відчісують йог донизу на вухо і подовжують лінію окантовування з потиличної на скроневу ділянку, збільшуючи довжину волосся скроневих ділянок у напрямку до обличчя.

  5. Решту волосся, стрижуть, виділяючи пасма перпендикулярними проділами, і відчісують донизу до базового пасма на шиї. Волосся скроневих ділянок відчісують до лінії окантування під вухами. Все волосся стрижуть, збільшуючи його довжину в напрямку до обличчя.

  6. Косими проділами виконують увігнуте окантування на чубчику.

Що потрібно для даної стрижки: зажими, ножиці, гребінь, щітка, фен.

Кому пасує: Клієнтам, в яких волосся пряме.

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )