Стрижка «Градуйоване каре» PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки
 1. Від заколотів  звільняють волосся першої та другої потиличних ділянок. Голову нахиляють трохи вперед.

 2. Середнє пасмо ретельно вичісують і затикають між пальцями. Пальці переміщаю долінії бажаного Градуйоване карезрізу.

 3. Кінчик пасма стрижуть по прямій лінії. Бажано не витягувати пасмо на себе, а спрямовувати його зачіскавертикально вниз, бо інакше зріз буде нерівним.

 4. Частину волосся потиличної ділянки, що залишилося зліва, прихоплюють пальцями разом із частиною волосся щойно підстриженого пасма і стрижуть на його рівні. Так само стрижуть волосся, що залишилося з правого боку.

 5. Для того, щоб перевірити, чи рівно пострижена потилична зона, беруть по маленькому пасму з боків потиличної ділянки, з’єднують їх точно по центру і дивляться, чи одинакові вони за довжиною середнього.

 6. Звільняють від заколок волосся  третьої ділянки і розчісують його донизу. Це пасмо затикають між пальцями разом з частиною підстриженого волосся і стрижуть за довжиною останнього. Таким чином стрижуть волосся четвертої зони ( ділянки ).

 7. Щоб перевірити симетричних бічних ділянок, беруть по одному пасму, з’єднують їх підборіддям і перевіряють, чи одинакові вони за довжиною.

 8. Горизонтальним проділом, паралельно до росту волосся на лобі, виділяють пасмо завширшки 1см, відчісують його донизу на обличчя і виконують окантування по прямій лінії нижче брів із внутрішньої сторони долоні.
 9. Паралельно першого пасма горизонтальним проділом виділяють друге пасмо, розташовують його перпендикулярно до голови, підчісують перше пасмо і стрижуть на рівні цього пасма із зовнішнього боку долоні.

 10. Таким чином пасмо за пасмом стрижуть всю тім’яну  зону  від обличчя до маківки.

 11. Одним рухом підчісують вгору до маківки все волосся середньої частини потиличної зони і стрижуть його із зовнішнього боку долоні на рівні пасом тім’яної зони.

 12. Волосся бічних частин потиличної ділянки знову ж таки одним рухом підчісують нагору і стрижуть на рівні волосся тім’яної зони.

 13. Все волосся скроневих ділянок одним рухом підтягують догори до пасом тім’яної ділянки і стрижуть на їхньому  рівні.

 

Що потрібно для даної стрижки: ножниці, гребінь, щітка, заколки, фен.

Кому пасує: Рекомендовано жінкам з тонким волоссям.


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Жіночі стрижки Стрижка «Градуйоване каре»