Стрижка "Каскад" PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

 

КаскадЦя стрижка була популярною протягом багатьох років і зараз знову привертає до себе увагу завдяки зручності, практичності, можливості створювати об‘єм.

 • Підстригання починають у тім’яній зоні. Для створення цієї стрижки на першому етапі виділяють П – подібний проділ, скроневі ділянки захоплюють затискачами. Продовжують П – подібний проділ з двох боків до лінії шиї, виділяючи середню частину потиличної ділянки і дві бічні частини.

  Каскад
 • На маківці, трохи нижче П – подібного проділу, горизонтальним проділом виділяють пасмо, прихоплюють його вказівним і середнім пальцями лівої руки, тримають перпендикулярно до голови та стрижуть із зовнішнього боку долоні на довжину 7-8см. Це пасмо є базовим.

  Каскад
 • Нижче базового пасма горизонтальним проділом виділяють друге пасмо, підчісують його нагору, прихоплюють разом з базовим і підстригають на рівні останнього, тримаючи перпендикулярно до голови.

  Каскад
 • Таким методом стрижуть волосся до шиї, дотримуючись правила: кожне наступне пасмо, виділене горизонтальним проділом, підтягують до першого базового, прихоплюють разом з ним і стрижуть на рівні останнього.


 • У верхній частині бічної потиличної ділянки горизонтальними проділом виділяють перше пасмо, тримають його перпендикулярно до голови, прихоплюють з частиною волосся базового пасма і стрижуть і зовнішнього боку долоні на рівні базового пасма.

  Каскад
 • Нижче виділяють друге пасмо, підчісують його нагору, приєднують до першого пасма і стрижуть на рівні останнього. Так стрижуть усю ділянку, виділяючи пасма  горизонтальними проділами і прирівнюючи їх до довжини базового пасма.
  • Далі стрижуть тім’яну  ділянку.
 • Каскад

  • Виконайте окантовку обличчя. Для цього проведіть дугоподібний проділ від вуха до вуха через маківку та всі пасма фронтальної зони вичешіть на обличчя. Потім виконайте окантовку у формі напіврозкритої підкови. Окантовку можна виконати почергово, якщо волосся багато, або одним зрізом, якщо волосся мало. Напрямок виконання окантовки — від середини чола до скронево-бічних зон.


   Каскад

   

  Краса і Стиль


   

  Ми розміщені:

  Location

  місто Косів,
  Івано-Франківська обл.,
  78600, Україна

  +380.97.688.1126 ( t )
  +380.34.782.2198 ( f )
  [email protected] ( e )