Стрижка "Чарівниця'' PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

стрижка Ця стрижка пасує до прямого волосся або до волосся, що злегка в'ється.

1. Стрижку починають з оформлення скроневих ділянок. Для цього волосся зі скронь відчісують донизу і виконують ковзапьний зріз. Волосся біля верхньої точки вуха стрижуть максимально коротко з подальшим плавним подовженням біля мочки вуха. Пасма скронево-бічних ділянок у напрямку до шиї стрижуть по контуру вуха, як на малюнку.

2. З волосся фронтальної ділянки дугоподібним проділом виділяють чубчик і стрижуть його рівним горизонтальним зрізом, обираючи бажану довжину. Для цього волосся злегка відтягують вперед пальцями і виконують зріз із внутрішнього боку долоні.

3.
Вертикальним проділом через середину голови, виділяють контрольне пасмо, вичісують його перпендикулярно до голови й зістригають, орієнтуючись на довжину пасом чубчика. Таким чином, виділяючи пасма вертикальними проділами і підтягуючи їх до контрольного, стрижуть всю тім'яну ділянку, за бажанням градуюючи її. Для цього кожне пасмо підіймають під кутом 20-25° відносно попереднього.

4. Наступний етап — стрижка верхньої потиличної ділянки. Для цього вертикальним проділом, посередині 2 голови, виділяють пасмо волосся, вичісують його перпендикулярно до голови, а потім стрижуть, співвідносячи його довжину з пасмами тім'яної ділянки. Це контрольне пасмо для всієї верхньої потиличної ділянки. Так стрижуть всю верхню потиличну ділянку, виділяючи пасма вертикальними проділами, вичісуючи їх перпендикулярно до голови та рівняючи за довжиною контрольного пасма.

5. Все волосся нижньої потиличної ділянки відчісують донизу та стрижуть, як зображено на малюнку. Враховуючи напрям росту волосся, нижні пасма, як правило, не прихоплюють.6.    Волосся потиличних ділянок відчісують догори, як показано на малюнку, так само піднімають пасма чубчика й роблять ковзальний зріз, щоб плавно з'єднати волосся фронтальної і скронево-бічних ділянок.

7.
Волосся верхньої потиличної ділянки злегка філірують спеціальними ножицями або бритвою задля створення плавного переходу від коротких пасом цієї ділянки до довгого волосся нижньої потиличної ділянки.

8. Волосся скроневих ділянок філірують бритвою, щоб прибрати небажаний у цій частині голови об'єм.

9. Бажано нанести на волосся мус (для надання об'єму) і підсушити його феном, припіднімаючи щіткою прикореневу частину волосся ті-8 м'яної ділянки.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )