Стрижка "Родзинка" PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

Ця стрижка пасує як до прямого, так ідо хвилястого волосся. Вона надасть вашому образу пікантності та шарму.

1. Волосся в ділянці скронь відділяють і фіксують заколками. В нижній потиличній ділянці горизонтальним проділом виділяється контрольне пасмо, яке стрижуть прямо. Довжина цього пасма може варіюватися, залежно від загальної довжини стрижки. При цьому необхідно пам'ятати, що обрана довжина цього контрольного пасма визначить і остаточний контур стрижки.

2. Наступним етапом є оформлення стрижки у потиличній ділянці. Для цього, виділяючи пасма стрижка родзинкагоризонтальними проділами і відчісуючи їх донизу, стрижуть все волосся потиличної ділянки за довжиною контрольного пасма. За бажанням можна зробити легке градуювання. Для цього пасма необхідно відтягти під кутом 5-10° до контрольного пасма.

3. Щоб з'єднати волосся потиличної та тім'яної ділянок бічну частину волосся тім'яної виділяють вертикальним проділом, відчісують убік і зістригають, як зображено на малюнку, орієнтуючись на те, що лінія зрізу має проходити приблизно через середину вуха. Потім ковзальним зрізом з'єднують лінію волосся тім'яної ділянки з пасмами потиличної. Так само стрижуть протилежний бік голови.

4. У скронево-бічній ділянці вертикальним проділом виділяють волосся і стрижуть ковзальним зрізом, збільшуючи довжину волосся до середини вуха.

5.
Далі роблять вертикальний проділ через середину голови і з частини волосся середньої тім'яної ділянки виділяють контрольне пасмо. Чубчик заздалегідь відчісують на обличчя. Волосся підіймають перпендикулярно до голови і стрижуть, орієнтуючись на довжину волосся потиличної ділянки. Так, виділяючи волосся вертикальними проділами і вичісуючи його перпендикулярно до голови, стрижуть усю ділянку за довжиною контрольного пасма. В процесі стрижки потиличної ділянки дуже важливо не захопити волосся скронево-бічних ділянок.

6. Далі стрижку продовжують у верхній потиличній ділянці. Для цього вертикальним проділом виділяють контрольне пасмо, розміщують перпендикулярно до голови та стрижуть, орієнтуючись на довжину щойно підстриженого волосся тім'яної та нижньої і середньої потиличних ділянок. Потім вертикальним проділом виділяють наступне пасмо і стрижуть за довжиною останнього. Так стрижуть все волосся верхньої потиличної ділянки, намагаючись не захопити волосся бічних ділянок.

7. На стику верхньої потиличної і бічної ділянок вертикальним проділом виділяють контрольне пасмо і стрижуть його з вертикальним розворотом, орієнтуючись на довжину волосся верхньої і нижньої потиличних ділянок. Таким чином стрижуть бічні ділянки. Цей етап стрижки повинен забезпечити плавний перехід між ділянками.

8. Все волосся тім'яної ділянки вертикальним проділом ділять навпіл. Ліву половину відчісують донизу і вбік й стрижуть за довжиною бічного пасма, отриманого на третьому етапі стрижки. Так само стрижуть праву половину волосся тім'яної ділянки.

9. Середню частину волосся фронтальної ділянки виділяють П-подібним проділом. На цій ділянці вертикальним проділом виділяють контрольне пасмо, зачісують його перпендикулярно до голови та стрижуть, орієнтуючись на довжину волосся верхньої потиличної ділянки. Так стрижуть усе волосся виділеної ділянки, щоб надати стрижці об'єму.

10.
Останній штрих — філірування кінчиків волосся по контуру стрижки бритвою.

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )